Sławomir Świerzyński i Young Leosia

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Sławomir Świerzyński z Bayer Full coveruje… Young Leosię. Gwiazdor disco-polo przerobił jej wielki hit!

2024-06-11 12:01

Kto powiedział. że Young Leosi słuchają tylko przedstawiciele generacji Z? Sławomir Świerzyński, wokalista zespołu Bayer Full, zdecydował się na założenie konta na Tik Toku i właśnie podzielił własną interpretacją wielkiego hitu "BFF". Gwiazdor disco-polo zasugerował nawet, że jest otwarty na współpracę z topową polską raperką. Jak wyszło?

Sławomir Świerzyński nieprzypadkowo określany jest mianem "cesarza disco-polo". Założony przez niego zespół Bayer Full wylansował hity, które zna cała Polska, a o ich rzekomym sukcesie w Chinach krążą już legendy. Po zmianach, jakie zaszły w Telewizji Polskiej, frontman - bądź co bądź - kultowej grupy, zdecydował się na dołączenie do społeczności Tik Toka. Chociaż jego konto śledzą na ten moment tylko dwa tysiące osób, to takie publikacje, jak ta najnowsza, mogą pomóc mu w szybkim rozkręceniu profilu. Sławomir Świerzyński pokusił się bowiem o wzięcie na warsztat hitu Young Leosi i bambi - "BFF". Wokalista nie mógł wybrać lepszego momentu. W końcu, jak zresztą informowaliśmy na ESKA.pl, raperkom udało się niedawno osiągnąć wielki sukces. Obie przekroczyły liczbę 3 milionów miesięcznych słuchaczy w serwisie Spotify, co jest kamieniem milowym w historii polskiego rapu. 

Zobacz też: bambi już nie jest jedyna. Young Leosia szybko ją dogoniła! To historyczne osiągnięcie

SBM FFestival 2023 - Young Leosia

Sławomir Świerzyński śpiewa... Young Leosię

Lider zespołu Bayer Full postanowił udowodnić, że nie słucha tylko disco-polo i jest na bieżąco z tym, co dzieje się na polskiej scenie muzycznej. Piosenkarz pokusił się o zaśpiewanie hitu "BFF" z repertuaru Young Leosi i bambi, a w komentarzach zasugerował, że jest otwarty na współpracę z młodą raperką. Ciekawe, co na to Sara. Coś nam się jednak wydaje, że może nie być zainteresowana ofertą ze strony osoby, która w jednym z wywiadów stwierdziła, że "dwóch facetów nie może być rodziną".