Bambi i Young Leosia

i

Autor: Universal Music Polska Bambi i Young Leosia we wspólnym singlu.

gwiazdy

bambi już nie jest jedyna. Young Leosia szybko ją dogoniła! To historyczne osiągnięcie

2024-06-10 13:56

Niedawno głośno zrobiło się o osiągnięciu bambi, będącym kamieniem milowym w historii polskiego rapu. Debiutująca na scenie raperka przekroczyła liczbę trzech milionów miesięcznych słuchaczy w popularnym serwisie cyfrowym. Teraz sukces artystki wyrównała jej przyjaciółka oraz mentorka Young Leosia. Jak widać, dziewczyny rządzą.

Young Leosia ma dwa powody do świętowania. Nie dość, że jej przyjaciółka i reprezentantka założonej przez nią wytwórni Baila Ella Records - bambi - osiągnęła historyczny sukces, to jej właśnie udało się go powtórzyć. Dziewczyny w krótkim czasie udowodniły, że to właśnie one rządzą na polskiej scenie rap, jeśli chodzi o ilość słuchaczy w serwisach cyfrowych, najpopularniejszym aktualnie narzędziu do konsumowania muzyki. Mogąca pochwalić się potężnym debiutem bambi, niegdyś uczestniczka programu "The Voice Kids", jako pierwsza reprezentantka gatunku rap przekroczyła liczbą trzech milionów miesięcznych słuchaczy w serwisie Spotify. Teraz dogoniła ją jej mentorka i przyjaciółka - Young Leosia. Ukochana Kacpra Błońskiego pochwaliła się tym nie lada osiągnięciem w mediach społecznościowych. 

Bambi zrobiła coś, co nigdy nie zdarzyło się w polskim rapie. Raperka to oficjalny numer jeden!

SBM FFestival 2023 - Young Leosia

Young Leosia dogoniła bambi

Czy na zdominowanej przez mężczyzn polskiej scenie rap mamy do czynienia z rewolucją? Chwilę temu to bambi przekroczyła barierę trzech milionów miesięcznych słuchaczy na Spotify, a teraz ten wielki sukces powtórzyła jej "BFF", czyli Young Leosia. Raperki pomogły sobie nawzajem - kawałki, w których słyszymy je razem, mają milionowe odsłony, a jeden z najnowszych, "Lecę, bo chcę", spotkał się z aprobatą samego Roberta Gawlińskiego. Gratulujemy i życzymy kolejnych milionów!