Gwiazdy

Sławek Uniatowski przeszedł metamorfozę! To nie pierwsza wielka zmiana w wyglądzie muzyka!

Sławek Uniatowski to polski muzyk i aktor, który dał się poznać fanom jako finalista czwartej edycji programu "Idol". Od tego czasu mocno się zmienił i z długowłosego chłopaka został bardzo eleganckim panem, do którego wzdycha niejedna fanka. W ostatnim czasie Sławek Uniatowski przeszedł kolejną metamorfozę! Muzyk znów szokuje nowym wizerunkiem!

Spis treści

  1. Sławek Uniatowski w programie "Idol" 
  2. Sławek Uniatowski: kariera 
  3. Sławek Uniatowski: niesamowita metamorfoza 

Sławek Uniatowski w programie "Idol" 

Sławek Uniatowski to muzyk, który na polskiej scenie muzycznej obecny jest już od dwóch dekad. Muzyczny talent przejawiał już od najmłodszych lat, gdyż jako pięciolatek zaczął uczyć się gry na instrumentach klawiszowych. W wieku 13 lat był już wokalistą i pianistą w studenckim bluesowym zespole. Z czasem sam zaczął komponować i pisać teksty piosenek.

Do programu "Idol" podchodził dwukrotnie. Po raz pierwszy w 2003 roku, jednak udział w przesłuchaniach zakończył się niepowodzeniem. Po dwóch latach znów spróbował swoich sił i... został finalistą czwartej edycji muzycznego show (edycję wygrał Maciej Silski). 

Sławek Uniatowski: kariera 

Po zajęciu drugiego miejsca w "Idolu", kariera Sławka Uniatowskiego nabrała tempa. Jeszcze w tym samym roku nagrał, w duecie z Marylą Rodowicz, piosenkę "Będzie to co musi być", a następnie zajął piąte miejsce w finale krajowych eliminacji do 51. Konkursu Piosenki Eurowizji. 

Z czasem zdobył liczne grono fanów i zrealizował wiele muzycznych projektów. Sławek Uniatowski koncertuje po całej Polsce, a jego męski głos stał się jednym z najbardziej charakterystycznych.

Warto zaznaczyć, że Sławek Uniatowski to także aktor, znany z roli Leszka w serialu "M jak miłość". Przypomnijmy, że jego bohater był ukochanym Joasi (w tej roli Barbara Kurdej-Szatan), który wraz z nią wyjechał w świat. 

Czytaj także: "Idol". Alicja Janosz była objawieniem programu, ale nie zrobiła wielkiej kariery. Jak zmieniła się wokalistka?

Sławek Uniatowski: niesamowita metamorfoza 

W maju 2024 roku Sławek Uniatowski świętował swoje 40. urodziny. Z tej okazji pojawił się na kanapie w programie śniadaniowym "Dzień Dobry TVN" i... zaskoczył wszystkich! 

Do tej pory kojarzony był jako bardzo elegancki mężczyzna, do którego wzdychała niejedna fanka. Teraz artysta zmienił swój wizerunek, co nie oznacza wcale, że wygląda gorzej! 

Sławek Uniatowski ogolił włosy i postawił na dużo luźniejszą stylizację. W śniadaniówce wystąpił w t-shircie i jeansach oraz kolczykach w uszach! Artysta właśnie wydał swoją drugą płytę pt. "Uniatowski" i zapowiedział swoją trasę koncertową. 

Zobacz w galerii metamorfozę Sławka Uniatowskiego. Ale zmiana! 

Nie uwierzysz jak wygląda dziś Eminem! Od ponad ćwierć wieku ten raper jest idolem pokoleń