Skolim ODRZUCONY na Eurowizję 2023! W mocnych słowach opisał decyzję TVP

i

Autor: PIOTR FOTEK/REPORTER/EAST NEWS / screen Skolim (Bądźmy Razem. TVP) Skolim ODRZUCONY na Eurowizję 2023! W mocnych słowach opisał decyzję TVP

Skolim ODRZUCONY na Eurowizję 2023! Jego reakcja i komentarz mocno szokuje

2023-02-17 12:55

Konrad Skolimowski jedzie na Eurowizję 2023 - na taką wiadomość czekali jego fani i niektórzy internauci śledzący coroczny konkurs. Ostatecznie już wiadomo, że artysta znany jako Skolim nie poczuje eurowizyjnego smaku, a samo wydarzenie organizowane w tym roku przez Wielką Brytanię obejrzy siedząc przed telewizorem. Chyba, że otrzyma Dziką Kartę, choć na to się nie zapowiada. Wykonawca hitu Wyglądasz idealnie, w dość mocnych podsumował decyzję Telewizji Polskiej.

Spis treści

  1. Skolim nie jedzie na Eurowizję 2023 - komentarz

Skolim nie jedzie na Eurowizję 2023, co wśród jego fanów wywołało zdziwienie, a wręcz zdenerwowanie. Aktor znany z produkcji Barwy Szczęścia od jakiegoś czasu odnosi sukcesy w muzyce. Jego utwór Wyglądasz idealnie, znalazł się w gronie tych najpopularniejszych i najczęściej wyszukiwanych w telefonach komórkowych w 2022 roku. Wokalista próbował swoich sił w sztukach walki, ale ostatecznie z nich zrezygnował, skupiając się na karierze muzycznej i aktorskiej. Odważnym, a jednocześnie dużym krokiem było zgłoszenie swojej propozycji do polskich preselekcji 67. Konkursu Piosenki Eurowizji. Nieoficjalnie wiadomo, że Skolim na Eurowizję zgłosił utwór pt. Kiss me baby. To właśnie z nim chciał zdobyć serca słuchaczy w Europie, jednak jak już wiadomo jego kandydatura została przez kapitułę odrzucona. Oficjalna lista uczestników polskich preselekcji do Eurowizji 2023 została ujawniona rano 15 lutego. Na jedenaście dni przed eliminacjami dowiedzieliśmy się, że o bilet do Liverpoolu powalczy Alicja Szemplińska, Kuba Szmajkowski, Jann, zespół Felievers czy chociażby zwycięzca The Voice of Poland, Dominik Dudek. Taki wybór nie spodobał się disco-polowemu artyście.

Alessandra - kim jest? Jej uniosła piosenka Queen of Kings porwała świat

David Guetta królem radiowych hitów! Te kawałki z siedmiu płyt są nieśmiertelne

Skolim nie jedzie na Eurowizję 2023 - komentarz

Skolim nie jedzie na Eurowizję, co nie spodobało się jego fanom. Jedna z osób wyraziła swoją opinię w poście na profilu Bądźmy Razem. TVP: - masakra, słaby wybór poza Alicją Szemplińską, to nikogo tu nie widzę. Gdzie Skolim? Powinien dostać szansę i się znaleźć w gronie i w elimiancjach. Dzika karta dla skolima TVP powinna mu przyzna, a nie go odrzucać. Artysta ucieszył się z pewnością na taki komentarz i postanowił za niego podziękować. Napisał coś, co mogło zaboleć zakwalifikowanych do preselekcji uczestników, którzy przekonali do siebie kapitułę. Komentarz nie spodobał się również fanom Eurowizji:

Dziękuję za te słowa. Mój jeden utwór ma więcej wyświetleń niż cała 10 wykonawców. Cóż, taka jest Polska.

- napisał odpowiedź pod komentarzem, ale niedługo później postanowił ją usunąć. Internauci zdążyli wychwycić kontrowersyjną reakcję Skolima. Konrad Skolimowski nie jedzie na Eurowizję 2023 i to jest raczej pewnik. Dowiedzieliśmy się, że aktualnie Telewizja Polska nie planuje przyznania dzikiej karty żadnemu z uczestników. Zgodnie z regulaminem: Telewizja Polska S.A. zastrzega sobie prawo do przyznania jednej tzw. „Dzikiej Karty” Wykonawcy/Zespołowi nie biorącemu udziału w pierwszym etapie Konkursu, uprawniającej jej posiadacza do udziału w drugim etapie Konkursu.

Alicja Szemplińska ponownie na Eurowizji? Potwierdziła udział w preselekcjach!

Sonda
Czy Skolim powinien jechać na Eurowizję 2023?
Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE