Sia wróciła! Optymistyczny utwór Together zapowiedzią jej autorskiego filmu

2020-05-21 8:57 RW
Sia wróciła! Optymistyczny utwór Together zapowiedzią jej autorskiego filmu
Autor: Warner Music Poland / materiał prasowy Sia wróciła! Optymistyczny utwór Together zapowiedzią jej autorskiego filmu

Together, to pierwszy solowy utwór australijskiej wokalistki od czasu wydania świątecznego albumu Everyday Is Christmas. Wcześniej jeszcze wydała hitowy krążek This Is Acting, na którym znalazł się megahit Cheap Thrills, Move Your Body, Alive, czy The Greatest. Czas na kolejny rozdział w karierze Sii Furler. Przekonajcie się sami - na ESKA.pl!

Sia, która ma na koncie dziewięć nominacji do Grammy i wiele milionów sprzedanych płyt, zaprezentowała nowy singielTogether. Piosenka zapowiada nadchodzący album gwiazdy oraz wyreżyserowany przez nią film Music. Piosenka Together to jedna z 10 kompozycji, które artystka przygotowała na potrzeby swego kinowego dzieła. Teledysk stanowi zapowiedź reżyserskiego debiutu piosenkarki. W filmie Music występują Kate Hudson, Leslie Odom, Jr. oraz doskonale znana fanom wokalistki tancerka Maddie Ziegler. Bohaterką obrazu jest Zu (Kate Hudson), alkoholiczka po odwyku, która próbuje jakoś ułożyć sobie życie. Niespodziewanie dowiaduje się, że została jedyną prawną opiekunką swej przyrodniej siostry Music (Maddie Ziegler) cierpiącej na spektrum autyzmu. W filmie Sia porusza dwa swoje ulubione tematy - odnajdywania tożsamości oraz tworzenia rodziny.

Zobacz: Nowości Muzyczne 2020 - NAJNOWSZE HITY, PREMIERY, ZAPOWIEDZI

Te HITY rządzą w maju! Nowości muzyczne, które musicie znać

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Sia - film Music i piosenka Together 

Scenariusz Music, Sia przygotowała z Dallasem Claytonem, na podstawie opowiadania, które napisała w 2007 roku. Utwór Together powstał natomiast we współpracy z Jackiem Antonoffem i został przez niego wyprodukowany z pomocą Jesse'ego Shatkina.

W tym roku Się można było usłyszeć w utworze On zespołu BTS. Z kolei w ubiegłym roku, razem z Diplo i Labrinthem, nagrała płytę Labrinth, Sia & Diplo Present... LSD.

Sia - kim jest?

W 2016 roku Sia wydała nominowany do Grammy album This Is Acting, który nie tylko spotkał się z przychylnością krytyków, ale i ugruntował jej pozycję jednej z największych współczesnych gwiazd pop i najbardziej rozchwytywanych artystek. W "Klubie Miliarda Odsłon" na YouTube ma więcej klipów niż jakakolwiek inna wokalistka na świecie. Jej super przebój Cheap Thrills był w 2016 roku jednym z najdłużej utrzymujących się utworów w top 40 brytyjskiej listy przebojów. Poza solowymi sukcesami, Sia ma na koncie także hity napisane dla największych gwiazd popu, w tym Beyoncé, Kanye Westa, Rihanny, Britney Spears czy Katy Perry.

Najnowsze