Tymek jakiego nie znacie! Język ciała 2020 w romantycznej odsłonie!

2020-05-20 13:37 RW
Tymek jakiego nie znacie! Język ciała 2020 to romantyczna ballada!
Autor: Lolabanet / tymek - język ciała 2020 ft. pawbeats Tymek jakiego nie znacie! Język ciała 2020 to romantyczna ballada!

Tymek potrafi zaskoczyć i robi to coraz częściej! Artysta we współpracy z Pawbeatsem stworzył romantyczną odsłonę swojego największego hitu, jakim bez wątpienia jest Język ciała. Utwór doczekał się wersji, która sprawi, że podejście słuchaczy do tego utworu znacząco się zmieni. Przekonajcie się sami - słuchając premierowo na ESKA.pl!

Język Ciała, to niekwestionowany hit 2019 roku . Tymek ze swoim numerem, jako jeden z nielicznych przebił barierę 100 milionów wyświetleń! Utwór, który stał się wielkim hitem, pojawił się w odmienionej wersji. Raper tym samym dał się poznać od zupełnie innej strony, prezentując swój największy hit w zupełnie innym klimacie. Numer w takiej aranżacji z pewnością zagości na playlistach wszystkich słuchaczy rapu w Polsce. Za produkcję romantycznej odsłony Język ciała 2020 odpowiada Pawbeats.

Zobacz: Marzeniem była kwota 5 tysięcy złotych. Ile zarabiają dziewczyny z EKIPY Friza?

Te HITY rządzą w maju! Nowości muzyczne, które musicie znać

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Tymek - romantyczna wersja Język ciała 2020

Język ciała 2020 pojawiło się w wyjątkowej, romantycznej wersji, co ucieszyło fanów Tymka. Raper tym samym zapowiada charytatywną EP-kę pt. Vestige, która pojawi się już 21 maja. Znajdzie się na niej 7 numerów. Co więcej, Tymek zdecydował się wesprzeć polskie szpitale w walce z COVID-19 i nagrał EP-kę, z której całkowity dochód zostanie przeznaczony na sprzęt medyczny.

Na albumie znaleźli się znakomici goście jak: Miły ATZ, Paluch, Gverilla, Kacperczyk, Dj Decks, czy uznani producenci: Czarny HIFI, Kubi Producent, Pawbeats, favst, c0pik, HVZX, FantØm czy Matewoosh.

Najnowsze