Shawn Mendes w Polsce po raz drugi - artysta obiecał to polskim fanom!

2019-04-04 10:56
Shawn Mendes w Polsce po raz drugi - artysta obiecał to polskim fanom!
Autor: Valerie MACON / AFP /East News Shawn Mendes w Polsce po raz drugi - artysta obiecał to polskim fanom!

Koncert Shawna Mendesa w Polsce, to zdecydowanie jedno z najlepszych i zarazem największych wydarzeń w ostatnich latach. Kanadyjski wokalista wystąpił przed kompletem publiczności zgromadzonej w krakowskiej Tauron Arenie. Wszystko w ramach części światowej trasy promującej album zatytułowany Shawn Mendes. Fani z pewnością mają niedosyt i chcieliby jak najdłużej podziwiać swojego ulubionego wykonawcę. Wiemy, że artysta wróci do naszego kraju! Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl

Shawn Mendes w Polsce po raz pierwszy wystąpił 2 kwietnia 2019. W czasie swojego występu zaśpiewał takie hity, jak Treat You Better, There's Nothing Holdin' Me Back Stitches oraz na finał In My Blood. Artystę w śpiewaniu wyręczali od czasu do czasu fani, którzy wypełnili krakowską Tauron Arenę. Swoją drogą to właśnie za sprawą publiczności 21-letnia gwiazda momentami popadała w zawstydzenie - nie było tego widać podczas poprzednich występów na trasie! Prawie wszystkie dziewczyny w hali miały na głowie wianki z kwiatów. To właśnie kwiaty są głównym symbolem trasy koncertowej The Tour. 

Zobacz: KONCERTY 2019 Polska - kto wystąpi? KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIEJSCA

Shawn Mendes w Polsce - drugi koncert

Shawn Mendes w Polsce to niezapomniane wydarzenie, a o tym, że będzie to jeden z najlepszych występów w całej, polskiej historii koncertowej - wiedzieliśmy już przed 2 kwietnia. Bilety wyprzedały się błyskawicznie - zarówno w pierwszej, jak i drugiej puli. Wszyscy fani 21-letniej gwiazdy nie miały wątpliwości - artysta powinien dać dwa występy w ramach tej trasy, tak jak ma to miejsce w przypadku innych wyprzedanych miejsc. Tak się jednak nie stało. Nie ogłoszono dodatkowego koncertu Shawna w naszym kraju. Nic jednak straconego!

Artysta w czasie spotkania Q&A z fanami wspominał o tym, że od 3 lat ludzie mówili mu, żeby w końcu przyjechał do Polski. W końcu cieszy się, że może spełnić marzenie tysięcy fanów. Podobnie było podczas koncertu. Na sam koniec koncertu zdradził, że już wkrótce zobaczy się z polskimi fanami ponownie. Swój występ zakończył utworem In My Blood mówiąc pod koniec - "see you soon". Czekamy na ogłoszenie drugiego koncertu!

Najnowsze