Shawn Mendes od bardzo prywatnej strony! Pokazał zbyt wiele?!

Shawn Mendes
Autor: Screen z YT: Shawn Mendes: In Wonder | Oficjalny zwiastun | Netflix / Netflix Polska

Shawn Mendes i jego nowe oblicze! Artysta pokazał się od całkowicie nowej, wręcz osobistej strony w filmie dokumentalnym, którego zwiastun już pojawił się w sieci. Czy piosenkarz pokazał zbyt wiele? Więcej o nowości Netflixa z udziałem wokalisty ujawniamy na ESKA.pl!

Shawn Mendes i jego nowe oblicze! Artysta stał się gwiazdą Netflixa, zaraz po tym, jak serwis ten opublikował polską wersję zwiastuna dokumentu o nim samym. Film o popularnym piosenkarzu nosi tytuł In Wonder i w całości zadebiutuje na platformie jeszcze w tym roku, ponieważ premiera dokumentu zaplanowana jest na 23 listopada. In Wonder to dokument o słynnym piosenkarzu, który ukaże jego życie od bardzo osobistej strony. To bardzo prywatne spojrzenie na życie artysty i przekalkulowanie ostatnich lat jego kariery. W filmie nie zabraknie wątku o trasie koncertowej z 2019 roku i wielu innych muzycznych osiągnięć artysty. Co również ciekawe, dokument o Shawnie Mendesie, za którego reżyserię odpowiada Grant Singer ukaże się kilka dni przed premierą nowej płyty wokalisty zatytułowanej Wonder. Shawn Mendes pokazał już światu tytułowy singiel z najnowszego krążka oraz zdradził, że cały album ukaże się 4 grudnia 2020 roku.

Shawn Mendes: In Wonder - zwiastun w sieci

Fani wokalisty z niecierpliwością wyczekują daty premiery całego filmu o Shawnie Mendesie, a opublikowany przez Netflix zwiastun tylko zaostrza apetyt na więcej! Ponad dwuminutowy trailer jest pełen osobistych momentów z życia artysty, w których widzimy go w gronie najbliższych mu osób. Nie brakuje także wątku miłości z Camilą Cabello.

Najnowsze