Shawn Mendes - film In Wonder zdradzi tajemnice artysty. Co wiadomo? [PREMIERA]

2020-10-15 9:28 Rafał Wróblewski
Shawn Mendes - film In Wonder zdradzi tajemnice artysty. Co wiadomo? [PREMIERA]
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Shawn Mendes - film In Wonder zdradzi tajemnice artysty. Co wiadomo? [PREMIERA]

Shawn Mendes przygotował mnóstwo niespodzianek dla swoich fanów. Najpierw wypuścił niespodziewanie utwór Wonder, później zapowiedział wydanie albumu, a teraz przygotował specjalny, poruszający dokument. Co wiadomo o filmie? Garść szczegółów podrzucamy na ESKA.pl.

Spis treści

  1. Shawn Mendes - film In Wonder

Shawn Mendes - film In Wonder fani obejrzą z wielką ciekawością! W końcu jest to produkcja, która bardzo dokładnie pokaże życie jednego z najpopularniejszych artystów na świecie, a co więcej ujawni wiele jego nieznanych faktów. Już samo ogłoszenie premiery płyty Wonder będącej następcą trzech albumów numer jeden, z których każdy ma status platyny oraz ponad 11 platynowych i multi-platynowych wyróżnień dla singli, było dla fanów wielką niespodzianką. 

Shawn Mendes kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Shawn Mendes - film In Wonder

In Wonder oto tytuł dokumentu o Shawnie Mendesie, który od 23 listopada będzie dostępny w platformie Netflix. Film pojawi się kilka dni przed premierą albumu Wonder zaplanowaną na 4 grudnia. Tytułowy singiel z płyty ukazał się 2 października. Za reżyserię pełnometrażowego dokumentu odpowiada Grant Singer. In Wonder to osobiste spojrzenie na życie artysty i podróż, jaką odbył w ciągu ostatnich paru lat. W filmie znalazły się m.in. ujęcia z trasy koncertowej z 2019 roku. Shawn Mendes jest jednym z producentów wykonawczych dzieła.

Najnowsze