Shawn Mendes - największe hity w jednym mixie. Ta wersja zaskoczy fanów!

2019-10-07 18:09 MK
Shawn Mendes
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Wystarczyło zaledwie kilka lat, by Shawn Mendes stał się jedną z największych gwiazd współczesnego popu. Dziś ten zdolny wokalista może pochwalić się prawdziwymi sukcesami na listach przebojów oraz liczbą fanów liczoną w milionach. Być może zastanawialiście się kiedyś nad tym, jak brzmiałby mix największych hitów Shawna? Jeśli tak, to mamy dla was odpowiedź! Zobaczcie wyjątkowe wideo już teraz na ESKA.pl.

Shawn Mendes - przeboje piosenkarza znane są prawdopodobnie w każdym zakątku świata. Jeszcze kilka lat temu, zanim podpisał kontrakt płytowy, umieszczał on w sieci covery popularnych utworów z repertuaru artystów, będących wówczas na topie. W 2019 roku, to właśnie kawałki Shawna są jednymi z najczęściej coverowanych przez internetowych twórców, którzy idą jego śladami i zamieszczają w sieci własne interpretacje aktualnych hitów. W serwisie YouTube znajdziemy covery prawdopodobnie każdej piosenki z repertuaru popularnego Kanadyjczyka. Członkowie polskiego zespołu Felivers postanowili pójść o krok dalej i zmiksować jego hity w jeden utwór.

Shawn Mendes - największe hity

Grupa Felivers od pewnego czasu podbija serca internautów. Wszystko za sprawą wyjątkowych coverów, które umieszczają na swoim kanale. Tym razem, chłopaki grający w zespole postanowili zaprosić do współpracy innego twórcę z YouTube'a, a mianowicie Mateusza Ciawłowskiego i nagrać wielki mix największych przebojów Shawna Mendesa. W opublikowanym nagraniu nie zabrakło takich kawałków jak If I Can't Have You, Mercy czy najnowszego - Senorita. Jak im poszło? Zobaczcie poniżej.

Najnowsze