Shawn Mendes, Dawid Kwiatkowski, Shakira i inni w New Music Friday w Radiu ESKA 16.07.2021

2021-07-16 15:52
Shawn Mendes, Dawid Kwiatkowski, Shakira i inni w New Music Friday w Radiu ESKA 16.07.2021
Autor: single cover art Shawn Mendes, Dawid Kwiatkowski, Shakira i inni w New Music Friday w Radiu ESKA 16.07.2021

New Music Friday w Radiu ESKA 16.07.2021 to potencjalne hity tego lata! Niewątpliwie każdy z tych utworów przyda się podczas wakacyjnego wypoczynku, przejażdżki rowerowej za miasto czy w czasie robienia porządków. Przekonajcie się sami i poznajcie najciekawsze premiery już teraz.

Na lato w New Music Friday w Radiu ESKA 2021 dostajecie jeszcze więcej nowych utworów, które mogą stać się hitami! 16 lipca 2021 w ramach premier w Radiu ESKA zagraliśmy Wam nowy utwór Don't Wait Up, za który odpowiada Shakira. To pierwsza całkowicie anglojęzyczna piosenka kolumbijskiej piosenkarki od 2014 roku. W międzyczasie nagrywała z latynoskimi artystami. Utwór utrzymany jest w klimacie EDM, choć w pierwszych sekundach tego nie słychać. Piosenka z melodyjnym rytmem powoli nabiera tempa, by wprowadzić nas do szybkiego refrenu. W New Music Friday nie mogło zabraknąć również nowej piosenki, pod którą podpisuje się Shawn Mendes. Artysta postanowił zrobić nową wersję utworu Kesi, za który oryginalnie odpowiada Camilo. To pełna życia, uśmiechu, energii i zaraźliwego szczęścia piosenka, która ma szansę stać się hymnem lata 2021.

Nowości Muzyczne 2021 - NOWE HITY, PŁYTY, PREMIERY, ZAPOWIEDZI

W Radiu ESKA Na Lato: Jeszcze Więcej Hitów Na Czasie!

New Music Friday w Radiu ESKA 2021 - premiery 16 lipca

16 lipca 2021 w New Music Friday w Radiu ESKA nie mogło zabraknąć również nowej piosenki od Natalii Nykiel. Utwór PRIDE mogliście przedpremierowo poznać, tylko w Radiu ESKA i na ESKA.pl, a teraz otrzymujecie całość. Natalia Nykiel dzieli się dobrą energią i zapowiada czwarty studyjny album. Waszej uwadze polecamy również utwór pt. Proste od Dawida Kwiatkowskiego. To następca megahitu Bez ciebie.

New Music Friday w Radiu ESKA 16.07.2021

  • Shakira - Don't Wait Up
  • Dawid Kwiatkowski - Proste
  • Natalia Nykiel - Pride
  • Shawn Mendes & Camilo - Kesi (Remix)
  • Charming Horses & Lotus & Felix Schorn - It Wasn't Me
  • SERA - Only Us
  • Mata & White 2115 - La La La (Oh Oh)
  • Amber van Day - Touch
Najnowsze