Natalia Nykiel dzieli się dobrą energią! Piosenka P.R.I.D.E. polskim HITEM LATA 2021?

2021-07-14 11:52
Natalia Nykiel dzieli się dobrą energią! Piosenka P.R.I.D.E. polskim HITEM LATA 2021?
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Natalia Nykiel dzieli się dobrą energią! Piosenka P.R.I.D.E. polskim HITEM LATA 2021?

P.R.I.D.E. czyli piękno, równowaga i dobra energia. Natalia Nykiel wraca z nowym singlem zapowiadającym jej najbardziej osobistą płytę. Poznajcie więcej szczegółów już teraz!

Spis treści

  1. Natalia Nykiel - piosenka P.R.I.D.E. 

P.R.I.D.E. to jedyny utwór z nowego albumu, który nie stawia żadnych pytań, nie nasuwa wątpliwości. Leżące u podstaw naszej europejskiej kultury wartości, takie jak równość, tolerancja czy otwartość są niezniszczalne, a ich istota nie powinna być nigdy przedmiotem żadnej dyskusji. Jeżeli dodamy do nich największą siłę poruszającą świat do przodu, czyli miłość, dotkniemy istoty piękna. Choć dla każdego może ono mieć inne oblicze. Aby opowiedzieć własną historię, wykrzyczeć swoje prawdy i wyszeptać skryte lęki, artystka zaprasza nas do chemiczno-baśniowej krainy w stylu dark romantic. To podróż przez fantastyczną dystopię, mroczną i niezrozumiałą, ale wciągającą i elektryzującą. Utwór P.R.I.D.E. to zaledwie pierwszy wycinek niepokojącego uniwersum nowego projektu Natalii. Na pewno najmniej mroczny. Utwór przedpremierowo mogliście poznać w Radiu ESKA, a teledysk, tylko na ESKA.pl.

W Radiu ESKA Na Lato: Jeszcze Więcej Hitów Na Czasie!

Natalia Nykiel - piosenka P.R.I.D.E. 

Natalia Nykiel przyzwyczaiła nas do tego, że każda jej kolejna płyta jest koncepcyjnym wydawnictwem, w którym bawi się wcieleniami. Tym razem idzie o krok dalej. Premierze utworu towarzyszy spektakularny teledysk w reżyserii Łukasza Zabłockiego. To świadoma i dojrzała kreacja, która swoją kontynuację będzie miała w kolejnych teledyskach do nowej płyty.

Natalia Nykiel w Gorącej 20 Radia ESKA ujawniła szczegóły piosenki P.R.I.D.E. [TYLKO U NAS]

Dyskografię Natalii zamyka album Origo, który otrzymał Fryderyka 2020 w kategorii Album Roku Elektronika. Następca płyt Lupus Electro, Discordia i Origo ukaże się jeszcze w tym roku. Więcej szczegółów o albumie poznamy wkrótce.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze