Shakira

i

Autor: YouTube.com/Shakira (screen) Shakira w nowym teledysku.

Gwiazdy

Shakira w objęciach znanego aktora! Grał w serialu "Emily w Paryżu"

2024-03-22 17:19

Shakira pokazała się w towarzystwie nowego mężczyzny i to w bardzo namiętny sposób! Internauci zobaczyli ją w objęciach znanego aktora, którego z pewnością znają widzowie popularnego serialu "Emily w Paryżu" z Lily Collins w roli głównej. Czy to on zajął serce Shakiry po rozstaniu z Gerardem Piqué? Wyjaśniamy!

Shakira zaskoczyła fanów! Pod koniec marca na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym w sensualny sposób pozuje z mężczyzną. Z pewnością dla wielu osób była to znana twarz, ponieważ to aktor, który gra jedną z głównych ról w serialu komediowym "Emily w Paryżu". Jest to Lucien Laviscount, który we wspomnianej wcześniej produkcji Netfliksa wciela się w rolę Alfiego, czyli Anglika, którego Emily poznała na lekcjach francuskiego. Z czasem zostali parą. Postać grana przez Lily Collins jest jednak jego serialową partnerką, a co z życiem poza planem? Czy jest w związku z Shakirą, o której jeszcze niedawno cały świat mówił z powodu rozstania z piłkarzem Gerardem Piqué? Otóż nie! Wyjaśniamy zatem, dlaczego w social mediach piosenkarki pojawiła się zaskakująca fotografia.

Alvaro Soler mówi po polsku. Marzy o duecie z Shakirą!

Shakira i Lucien Laviscount - co ich łączy?

Shakira i Lucien Laviscount nie są parą! Jak się okazuje, kolumbijska artystka postanowiła zatrudnić popularnego i przystojnego aktora do odegrania roli w jej najnowszym teledysku. Gwiazdę "Emily w Paryżu" możemy zobaczyć w klipie do singla "Punteria", który Shakira nagrała w duecie z raperką Cardi B. Wideo zamieszczamy niżej.

Shakira - nowa płyta

"Punteria" to singiel promujący nowy album Shakiry, który okazał się 22 marca. "Las mujeres ya no lloran" to składanka nowych piosenek, jak i hitów Shakiry wydanych w ciągu ostatnich trzech lat. Oto pełna lista utworów:

 1. "Puntería" (feat. Cardi B)
 2. "La Fuerte" (feat. Bizarrap)
 3. "Tiempo Sin Verte"
 4. "Cohete" (feat. Rauw Alejandro)
 5. "Entre Paréntesis" (feat. Grupo Frontera)
 6. "Cómo Dónde y Cuándo"
 7. "Nassau"
 8. "Última"
 9. "Te Felicito" (feat. Rauw Alejandro)
 10. "Monotonía" (feat. Ozuna)
 11. "Shakira: Bzrp Music Sessions, Vol. 53" (feat. Bizarrap)
 12. "TQG" (feat. Karol G)
 13. "Acróstico" (feat. Milan + Sasha)
 14. "Copa Vacía" (feat. Manuel Turizo)
 15. "El Jefe" (feat. Fuerza Regida)
 16. "Shakira: Bzrp Music Sessions, Vol. 53" (Tiësto remix; feat. Bizarrap)