Shakira

i

Autor: Shakira/JORGE GUERRERO/AFP/East News/Gerard Piqué/KENA BETANCUR/AFP/East News Shakira znów uderza w Piqué

Gwiazdy

Shakira znów uderza w Piqué. "Miłość wymagała wielu poświęceń"

2024-03-18 12:56

Od rozstania Shakiry i byłego piłkarza FC Barcelona Gerardem Piqué minęło już prawie dwa lata. Mimo iż niebawem do sklepów trafi jej 12. płyta pod wymownym tytułem "Kobiety już nie płaczą, to zdaje się, że wokalistka nadal nie może się pogodzić z rozpadem małżeństwa. W ostatnim wywiadzie znów skorzystała z okazji, aby uderzyć w ex partnera.

Związek kolumbijskiej wokalistki Shakiry i o dziesięć lat młodszego reprezentanta Hiszpanii w piłce nożnej Gerarda Piqué był jednym z najgorętszych w show-biznesie. Od samego początku paparazzi śledzili każdy ich ruch. Para doczekała się wspólnie dwóch synów: Milana (urodzonego w 2013 roku) i dwa lata później Sashy (2015). Kiedy w 2022 roku do mediów trafiła informacja, iż po 12 latach się rozstają, wszyscy przecierali oczy ze zdumienia.

PIJANA TAYLOR SWIFT! (SHAKIRA, DODA, DARIA ZAWIAŁOW, TACO HEMINGWAY, KALWI & REMI)| Maks ON AIR

Medialne rozstanie Shakiry i Piqué

Niedługo po tym do opinii publicznej trafiły informacje dotyczące powodów rozstania. Jak się okazuje, były piłkarz FC Barcelona dopuścił się zdrady. Zarówno wokalistka, jak i piłkarz nie szczędzili sobie kąśliwych uwag. Shakira również uderzyła w matkę sportowca, gdyż ta, miała według niej z entuzjazmem przyjąć do rodzinnego grona 24-letnią kochankę jej ex partnera - Clarę Chię Marti. Jak się okazało, był to dopiero początek eskalacji konfliktu. W 2023 roku autorka takich hitów, jak "Whenever, Wherever", czy "Waka Waka (This Time for Africa)" nagrała diss, w którym ośmiesza swojego byłego.

"Miłość wymagała wielu poświęceń"

Choć ostatnimi czasy relacje byłych małżonków uległy nieco poprawie, to w ostatnim wywiadzie dla "The Sunday Times" Shakira ponownie otworzyła się na temat relacji z byłym mężem. Jak wyznała, za wszelką cenę chciała, aby ich związek funkcjonował jak najlepiej, dlatego postanowiła poświęcić nawet własną karierę, aby jej partner mógł skupić się na realizacji swoich planów zawodowych.

Na długi czas odkładałam karierę, żeby być obok Gerarda, żeby mógł grać w piłkę nożną. […] Miłość wymagała wielu poświęceń -powiedziała piosenkarka.