Shakira

i

Autor: NDZ/STAR MAX/IPx/Associated Press/East News Shakira ogłosiła trasę koncertową.

Gwiazdy

Shakira ogłosiła trasę koncertową! Czy gwiazda wystąpi w Polsce?

2024-04-17 11:26

Shakira wraca na scenę! Królowa muzyki latynoskiej ogłosiła swoją pierwszą od lat międzynarodową trasę koncertową. Kolumbijska artystka potwierdziła, że widowiska zaczną się jesienią tego roku i będą kontynuowane w 2025. Czy odwiedzi też Polskę? Znamy pierwsze miasta, w których odbędą się koncerty Shakiry.

Shakira już wkrótce zacznie trasę koncertową Las Mujeres Ya No Lloran World Tour. To seria koncertów promujących jej ostatni album studyjny, na którym znalazły się takie hity jak "Shakira: BZRP Music Sessions #53", "TQG" czy "Monotonia". W ostatnim czasie kolumbijska gwiazda wróciła na szczyty i znów porywa tłumy. Z tego powodu rusza w pierwsze tournée od 6 lat. Polscy fani na jej powrót do naszego kraju muszą jednak czekać o wiele dłużej. Ostatni raz Shakira zagrała koncert w Polsce w 2011 roku. 17 maja tamtego roku wystąpiła w Atlas Arenie w Łodzi w ramach The Sun Comes Out World Tour. Czy po 13 latach zdecyduje się na występ przed polską publicznością? Co wiadomo na ten temat?

Shakira w objęciach znanego aktora! Grał w serialu "Emily w Paryżu"

Maks on air - Eurowizja, Orange Warsaw

Czy Shakira wystąpi w Polsce?

Jak na razie nie wiadomo, czy gwiazda muzyki latynoskiej wystąpi w Polsce w ramach Las Mujeres Ya No Lloran World Tour. Tournée startuje 2 listopada 2024 roku w Kalifornii. Pierwsza część trasy obejmować będzie tylko Stany Zjednoczone i Kanadę. Piosenkarka zapowiedziała już jednak, że to dopiero rozgrzewka i największe koncerty w innych krajach odbędą się w przyszłym roku. Wiadomo na pewno, że na liście przystanków znajdą się kraje Ameryki Południowej i Europy. Istnieje więc duże prawdopodobieństwo, że Shakira wróci też do Polski. Na oficjalne ogłoszenie trzeba jednak poczekać.