Shakira od 15 lat udowadnia, że 'biodra nie kłamią'! Teraz pokazuje to z Black Eyed Peas

Shakira od 15 lat udowadnia, że 'biodra nie kłamią'! Teraz pokazuje to z Black Eyed Peas
Autor: screen from video on YouTube: Black Eyed Peas, Shakira - GIRL LIKE ME (Official Music Video) / https://www.youtube.com/channel/UCBFaOy1_APEXEyA6Gws_Y1g Shakira od 15 lat udowadnia, że 'biodra nie kłamią'! Teraz pokazuje to z Black Eyed Peas

Był 2005 rok, kiedy Shakira wywijała biodrami śpiewając megahit Hips Don't Lie. Po piętnastu latach od premiery utworu, artystka wraca i udowadnia, że nie zapomniała, jak kusić biodrami. Gwiazda pojawia się gościnnie w teledysku The Black Eyed Peas, co możecie zobaczyć premierowo już teraz!

Spis treści

  1. Black Eyed Peas - piosenki i płyta Translation
  2. Shakira - kariera
  3. The Black Eyed Peas i Shakira - teledysk Girl Like Me

Shakira wraca i udowadnia, że jest w wysokiej formie. Artystka pojawia się w teledysku zespołu Black Eyed Peas. Will.i.am z ekipą zdecydował, że kolejnym singlem z tanecznej płyty Translation będzie singiel Girl Like Me. Oznacza to, że wytoczono działa największego kalibru, ponieważ sam utwór od premiery płyty został odtworzony już ponad 17 milionów razy! Co więcej był to największy faworyt fanów zespołu, jeśli chodzi o radiowy hit. Wkrótce przekonamy się, za sprawą Gorącej 20 Radia ESKA, czy faktycznie utwór namiesza w notowaniu.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Marta Gałuszewska jako Shakira!

Black Eyed Peas - piosenki i płyta Translation

Pierwszym singlem z Translation, który fani mogli usłyszeć było Ritmo (Bad Boys For Life). W zaledwie kilka miesięcy utwór zdobył liczne platynowe i złote certyfikacje na całym świecie oraz zgromadził miliardy odtworzeń. Kawałek był wiodącym singlem soundtracku do filmu Bad Boys For Life. Kolejnym utworem znanym z płyty jest radiowy hit Mamacita z Ozuną i J Rey Soul, który trafił do czołówki najczęściej odtwarzanych utworów w Spotify. Black Eyed Peas sprzedali ponad 50 milionów albumów na całym świecie. Translation to kolejny rozdział w ich karierze.

Shakira - kariera

Shakira sprzedała do tej pory ponad 80 milionów płyt na świecie, zdobywając przy tym masę nagród, takich jak: Grammy, WMA, AMA, czy Billboard Music Awards. Wydała 4 z 20 najlepiej sprzedających się hitów ostatniej dekady. Jest jedną z 5 najczęściej odtwarzanych artystek na YouTube z ponad 18 miliardami odtworzeń. Aktualnie Shakira pracuje nad nowym albumem.

The Black Eyed Peas i Shakira - teledysk Girl Like Me

Girl Like Me to piosenka o tym, że Shakira od wielu lat jest obiektem westchnień wielu mężczyzn. Will.i.am śpiewa w pierwszej zwrotce:

Chcę dziewczyny takiej jak Shakira,ta Latynoska jest bogata (ah)Chcę dziewczyny z rodziny, która wie, jak żyć i która cieszy się z życiaPotrzebuję bardzo ładnej (wuh)eleganckiej młodej damy (wuh)Dziewczyno, chcę ciebie i potrzebuję cięCałe moje życie, tak kochanie, zbierzmy siły

Następnie w refrenie swoją odpowiedź dokłada sama zainteresowana. Shakira śpiewa:

Więc mówią mi, że szukasz dziewczyny takiej jak jaWięc mówią mi, że szukasz dziewczyny takiej jak jaAh-ah-ah, szukaszdziewczyny takiej jak ja (la-la-latinas, eh )

Co się dzieje dalej? Zobaczcie sami odpalając piosenkę Girl Like Me wraz z teledyskiem!

Najnowsze