Polska youtuberka wygląda jak Shakira! Na tym ujęciu można je pomylić

2020-10-25 13:24 Patrycja Obarowska
Shakira
Autor: Anthony Behar/Sipa USA/East News

Polska znana youtuberka wygląda jak Shakira! Na tym ujęciu jest uderzająco podobna do popularnej wokalistki i spokojnie mogłaby zostać jej siostrą bliźniaczką. O jakiej internetowej twórczyni z Polski mowa? Zobaczcie już teraz na ESKA.pl!

Shakira jest jedną z największych gwiazd muzyki pop na całym świecie. Wokalistka ma niezliczoną ilość fanów, w tym fanek, które marzą, aby być choć w minimalnym stopniu podobne do niej. Otóż jedna z polskich youtuberek może śmiało powiedzieć, że swoim wyglądem przypomina słynną Shakirę, szczególnie na jej najnowszych postach, które opublikowała w mediach społecznościowych. Jej najnowsza metamorfoza zszokowała fanów do tego stopnia, że niektórzy pomylili influencerkę ze słynną piosenkarką. O której polskiej celebrytce mowa? Chodzi o popularną Wersow, która nie dość, że 20 października 2020 roku została liderem wśród influencerek, to jeszcze na swoim najnowszym nagraniu do złudzenia przypomina legendarną piosenkarkę muzyki pop, Shakirę! Długie, karbowane blond włosy i wyrazisty makijaż sprawił, że Wersow wygląda jak siostra bliźniaczka Shakiry. Jak wam się podoba youtuberka w nowym obliczu? Fani nie mogą wyjść z podziwu i wciąż rozpływają się nad jej najnowszymi zdjęciami. 

Nowe oblicze Wersow 

Wersow na swoim najnowszym filmiku wygląda jak Shakira! Czy słynna piosenkarka potwierdziłaby to podobieństwo? Dla wielu fanów Weroniki jest ono uderzające. Nawet sama youtuberka opublikowała nowe zdjęcia z podpisem Shakira VS Madzia dając fanom do zrozumienia, że sama widzi podobieństwo między sobą, a znaną piosenkarką. 

Koncerty przełożone na 2021 rok
Najnowsze