Viki Gabor

i

Autor: AKPA

Serial o Viki Gabor zdradzi jej wszystkie tajemnice. Już sam zwiastun wywołuje ciarki!

2023-04-16 11:34

Viki Gabor ma dopiero 15 lat, a już doczekała się serialu o swoim życiu i karierze. Produkcja zatytułowana Mój świat pojawi się niebawem w ofercie TVP VOD. Do sieci trafił już jej zwiastun. Piosenkarka stawia na szczerość.

Serial o Viki Gabor zatytułowany Mój świat będzie mieć swoją premierę już niebawem! Chociaż wokalistka ma dopiero 15 lat, już doczekała się produkcji na swój temat. Nie ma w tym nic dziwnego, biorąc pod uwagę, jak wiele udało jej się osiągnąć. Od chwili swojego debiutu w 2019 roku Wiktoria wygrała Eurowizję Junior, wydała dwa krążki studyjne, była nominowana do Fryderyka, a już w lipcu rozgrzeje publiczność przed koncertem jednej z największych gwiazd w historii muzyki - P!nk. A to dopiero początek! Ogromnemu sukcesowi, niestety, towarzyszy też często hejt. Viki notorycznie musi zmagać się z nieprzychylnymi komentarzami ze strony internautów. I choć w udzielonym nam wywiadzie zapewniała, że zaczepki ją na ogół bawią, to zdarzyło jej się nie wytrzymać. O tym, jak to jest dorastać na oczach całej Polski i spełnić swoje marzenia w nieosiągalnym dla wielu tempie, opowie serial Mój świat. Do sieci trafiła już jego zapowiedź.

Obrzydliwe komentarze pod postem Viki Gabor. Nastolatka musiała wyłączyć możliwość komentowania!

Viki Gabor szczerze o hejcie: „Na Insta lecą GRUBO”. Dlaczego odpowiada?

Serial o Viki Gabor - kiedy i gdzie oglądać?

Viki Gabor. Mój świat zadebiutuje w serwisie streamingowym TVP VOD już w poniedziałek, 17 kwietnia. Serial liczący 8 odcinków opowie historię jednej z najpopularniejszych nastolatek w naszym kraju. Nie zabraknie w nim niepublikowanych dotąd archiwalnych materiałów z początków jej kariery, jak i zakulisowych smaczków z okresu promocji najnowszej płyty artystki ID. Wokalistka rozprawi się też z hejtem.

Czy czasem mam ochotę zniknąć, zaszyć się gdzieś? No jasne, że tak, u mojej babci na przykład. Tylko że ja już nie umiem inaczej żyć. Przy moich fanach zapominam o "Viki, masz chłopaka?", "Viki, powiększyłaś sobie usta?", "O, Viki Gabor, ta szwabska cyganka". Sama sobie to wybrałam i idę w to. Czy kiedyś stąd wyfrunę? Może, nie wiem. Póki co mam tu jeszcze trochę do zrobienia - zapewnia artystka w zwiastunie dokumentu.

Obejrzycie?

Listen on Spreaker.