Viki Gabor

i

Autor: AKPA / screen z Instagrama Viki Gabor

Obrzydliwe komentarze pod postem Viki Gabor. Nastolatka musiała wyłączyć możliwość komentowania!

2023-02-02 9:03

W świecie show-biznesu panuje przekonanie, że jeśli już w nim jesteś, musisz się zgadzać właściwie na wszystko. Nawet na obraźliwe komentarze pod adresem swojej urody czy dokonań, bo walka z hejtem to jak walka z wiatrakami. 15-letnia Viki Gabor mocno sprzeciwia się takiemu podejściu. Widząc komentarze pod swoim najnowszym wideo, postanowiła zareagować.

Czy sugerowanie, że 15-letnia Viki Gabor jest w ciąży tylko dlatego, że w najnowszym wideo ma na sobie obcisłą sukienkę jest w porządku? Zdecydowanie nie. Internauci zdają się jednak nie znać granic, co regularnie podchwytują serwisy plotkarskie, tworząc krzykliwe nagłówki. Młoda artystka, która zrobiła zawrotną karierę, mając zaledwie 12 lat, od pewnego czasu zmaga się z bardzo widocznym, szczególnie w mediach społecznościowych, hejtem. Dużo starsi od niej internauci, często nawet starsi od jej rodziców, uzurpują sobie prawo do komentowania sposobu, w jaki się ubiera oraz w jaki maluje, zupełnie zapominając, że po drugiej stronie, bez względu na ogromne osiągnięcia, które niepodważalnie ma na swoim koncie, wciąż siedzi 15-letnia dziewczyna. W rozmowie z nami gwiazda zapewniła, że nie przejmuje się krytyką, a nawet potrafi się z niej śmiać, jednak teraz sprawy zaszły za daleko. 15-LATKA padła ofiarą BODY-SHAMINGU. I nie, nie jest to nawet w najmniejszym stopniu zabawne, a zwyczajnie przerażające.

Roksana Węgiel o hejcie na nią i Viki Gabor. Wielokrotnie była załamana!

Viki Gabor szczerze o hejcie: „Na Insta lecą GRUBO”. Dlaczego odpowiada?

Viki Gabor reaguje na krytykę

15-letnia wokalistka zamieściła na Instagramie wideo w obcisłej sukience. I choć pod postem od razu posypały się komentarze od jej wiernych fanów, nie zabrakło też tych zawstydzających ją i wyrażających body-shaming. Jeszcze raz - nastolatka padła ofiarą body-shamingu. Młoda gwiazda zareagowała tak, jak należy, czyli blokując możliwość komentowania jej postów. Na story zamieściła natomiast emocjonalny apel w języku angielskim.

Dziewczyny, wszystkie jesteśmy piękne. Nie pozwólcie, żeby ktoś wmówił wam, że jest inaczej. Nienawidzę tego, gdy ludzie oceniają ciała innych. Skupcie się na sobie i dajcie innym żyć! Czułam się naprawdę niekomfortowo, czytając komentarze pod moim dzisiejszym postem. Myślę o napisaniu o tym piosenki. To bardzo smutne, że ludzie wciąż myślą w taki sposób. Zdecydowanie powinniśmy w Polsce więcej rozmawiać o ciałopozytywności. To jest potrzebne - napisała.

Pamiętajcie, żeby przed zamieszczeniem komentarza przynajmniej dwa razy zastanowić się, czy nie zrani on waszego znajomego, czy też osoby publicznej, bez względu na jej wiek i zasięgi. Ten problem dotyka wszystkich i naprawdę tylko od nas zależy, czy media społecznościowe staną się w pełni bezpiecznym i przyjaznym miejscem.

Viki Gabor dla WOŚP

Z dobrych wiadomości - aukcja Viki Gabor dla WOŚP zakończyła się wielkim sukcesem. Udział w najnowszym teledysku artystki wylicytowano za prawie 32 tysiące złotych. Przypomnijmy, że klip powstanie do utworu zapowiadającego jej kolejny, trzeci już krążek.

Sonda
Czy doświadczyłeś hejtu osobiście?