Serce nie sługa - PIOSENKA Z FILMU w sieci! Zobaczcie teledysk do utworu Ani Dąbrowskiej

2018-09-18 11:59
Serce nie sługa - PIOSENKA Z FILMU już w sieci! Posłuchajcie utworu Ani Dąbrowskiej
Autor: fot./screen/youtube.com/AniaDabrowskaVEVO Serce nie sługa - Ania Dąbrowska

Ania Dąbrowska nagrała piosenkę do filmu 'Serce nie sługa'. Na ESKA.pl zobaczycie teledysk do utworu promującego komedię romantyczną.

Serce nie sługa - piosenka z filmu jest już w sieci! Teledysk utworu Ani Dąbrowskiej mozna znaleźć w serwisue YouTube. Na 5 października zaplanowano zaś premierę komedii romantycznej Serce nie sługa, w reżyserii Filipa Zylbera. Piosenkę do filmu skomponowała Artystka obdarzona wrodzonym talentem do tworzenia hitów o miłości! 18.09.2018 swoją premierę miał teledysk promujący film, w którym poza Anią Dąbrowska zobaczyć można fragmenty filmu!

W październiku do polskich kin trafia komedia romantyczna zatytułowana Serce nie sługa, w reżyserii Filipa Zylbera. W obsadzie filmowej nie zabraknie wielu znanych i lubianych aktorów takich jak Roma Gąsiorowska, Magdalena Różczka, Paweł Domagała, Borys Szyc czy Mateusz Damięcki. Piosenkę do filmu skomponowała Artystka obdarzona wrodzonym talentem do tworzenia hitów o miłości. Muzyczne love story w wykonaniu Ani Dąbrowskiej zawsze chwyta za serce od pierwszych dźwięków.

Żabson - wiek, wzrost, dziewczyna, utwory, koncerty, nowa płyta, tatuaże

Serce nie sługa to film o poszukiwaniu miłości, zabawne i przejmujące spojrzenie na współczesne związki. Związki ludzi, którzy przestali wierzyć w miłość, choć w głębi duszy właśnie na taką prawdziwą miłość czekają. Nie jest jednak łatwo odnaleźć swoją drugą połówkę. Utwór Ani Dąbrowskiej nawiązuje do filmowej historii dwójki młodych osób, które poszukują upragnionej miłości, ale jednocześnie nie są pewne swoich uczuć.

Piosenka opowiada historię dwojga ludzi, którzy bardzo dobrze się znają, są przyjaciółmi, bardzo pasują do siebie ale nie mogą zdecydować się na ostateczny krok i bycie razem. Po prostu nie wiedzą czy to przyjaźń, czy to już kochanie. - tłumaczy piosenkarka i dodaje - To również piosenka o miłości, której czasami możemy nie dostrzec, a która jest gdzieś obok nas. Czasami potrzeba czasu i dojrzałości aby ją dostrzec i docenić. dodaje piosenkarka.

Reżyserem klipu jest Pascal Pawliszewski a za zdjęcia odpowiada Karol Łakomiec. Zobaczcie teledysk do piosenki z filmu Serce nie sługa.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze