Żabson - wiek, wzrost, dziewczyna, utwory, koncerty, nowa płyta, tatuaże

2018-09-18 8:30
Żabson
Autor: Materiały prasowe

Kim jest Żabson i co o nim wiemy? Przeczytajcie więcej na ESKA.pl 

Żabson to popularny raper, który stał się idolem nastolatków dzięki swoim utworom takim jak: Księżniczki, Koperta, TRAPOLLO i Bingo. Swój pierwszy, debiutancki album zatytułowany NieKumam wydał 14 marca 2015 roku. Drugą Epkę zaprezentował już rok później. Współpracował między innymi z Borixonem, Quebonafide i Białasem. Co jeszcze powinniśmy o nim wiedzieć?

Żabson - wiek, wzrost

Żabson na prawdę nazywa się Mateusz Zawistowski. Urodził się 2 lipca 1994 w Opocznie, co oznacza, że w roku 2018 skończył 24 lata. Jest raperem i autorem tekstów. Mierzy około 185 centymetrów wzrostu.

Żabson - utwory, koncerty

Największą popularnością w sieci cieszy się utwór Żabsona 'Księżniczki', który ma już ponad 27 milionów wyświetleń na YouTube. Artysta stale koncertuje i prowadzi sklep internetowy pod adresem - zabsontoziomal.com/zabsontoziomal-com.

Mac Miller nie żyje. Nowe informacje o śmierci artysty

Żabson - nowa płyta

8 sierpnia 2018 Żabson wydał 3 z kolei minialbum. Na Trapollo znalazły się utwory - Mojżesz, Trapollo i INTERNET.WAV.

Żabson - dziewczyna, tatuaże

Żabson posiada cztery tatuaże na lewej ręce. Raper chroni swoje życie prywatne i nie informuje mediów o tym, z kim aktualnie się spotyka. Na jego Instagramie znajdziemy głównie zdjęcia związane z jego pracą, modelingiem i koncertowaniem.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze