Rafał Brzozowski i reprezentantka San Marino w przeboju Abby. To trzeba zobaczyć!

2021-04-22 10:53 Adrian Rybak
Rafał i Senhit
Autor: Youtube.com/ Eurovision Song Contest

Rafał Brzozowski zaśpiewał wielki przebój zespołu Abba. Nie wystąpił jednak sam. Na scenie towarzyszyła mu zagraniczna gwiazda. Mowa o Senhit, włoskiej piosenkarce, która będzie reprezentowała San Marino na Eurowizji 2021. Występ wzbudził wiele emocji. Czy dobrze wypadli w duecie? Zobacz cały występ niżej.

Rafał Brzozowski już za kilka tygodni wystąpi na Eurowizji 2021, gdzie zawalczy z piosenką The Ride. Jedną z gwiazd tegorocznego konkursu będzie też Senhit, która reprezentować będzie San Marino. Jakiś czas temu dwójka artystów postanowiła spotkać się na jednej scenie. Z tej okazji gwiazda z południa Europy przyjechała do Polski. W Warszawie nagrali występ do piosenki Abby. Wybrał Waterloo, co z pewnością nie jest przypadkową decyzją, ponieważ to właśnie z tym utworem Abba wygrała Eurowizję. Występ można już zobaczyć na oficjalnym kanale Eurowizji na YouTube. Pod nagraniem posypały się komentarze. Większość osób pozytywnie odebrała widowisko, zwracając uwagę, że Rafał Brzozowski i Senhit świetnie się uzupełniają. Czy zarówno Polska, jak i San Marino znajdą się w finale Eurowizji? Przekonamy się wkrótce.

Eurowizja 2021 - Te piosenki mogą wygrać konkurs

Eurowizja 2021 - San Marino. Senhit z historycznym sukcesem?

Adrenalina, czyli piosenka którą zaśpiewa Senhit, to taneczny, nowoczesny utwór. Ma porwać do zabawy całą Europę. Co więcej, niewykluczone że na scenie pojawi się również amerykański raper Flo Rida. W oficjalnej wersji piosenki Adrenalina wystąpił jako gość specjalny. Jakiś czas temu gwiazda z USA potwierdziła, że trwają negocjacje w sprawie udziału na Eurowizji 2021. Udział międzynarodowej gwiazdy w barwach San Marino z pewnością byłoby niesamowitym zjawiskiem. W aktualnym notowaniu ekspertów San Marino zajmuje 11. miejsce. Jeżeli taki wynik uda osiągnąć się w maju, będzie to ich największy sukces.

Eurowizja 2021 - Rafał Brzozowski z Polski

Polskim reprezentantem na Eurowizji jest Rafał Brzozowski. Gwiazda TVP w Rotterdamie zaśpiewa piosenkę The Ride, która spotkała się ze sporą krytyką. Piosenka utrzymana jest w klimatach lat 80. Choć jest to taneczny utwór, wiele osób uważa, że jest po prostu nudny. Sam Brzozowski jest przekonany że piosenkę uda mu się obronić na scenie. Na ten moment eksperci nie wróżą mu awansu do finału, ale wszystko będzie zależało od półfinałowego występu.

Najnowsze