Selena Gomez tak bezpośrednia jeszcze nie była! Zaśpiewała o samolubnej miłości

Selena Gomez tak bezpośrednia jeszcze nie była! Zaśpiewała o samolubnej miłości
Autor: YouTube.com/DJ Snake / screen z teledysku na YouTube: DJ Snake & Selena Gomez - Selfish Love (Official Video) Selena Gomez tak bezpośrednia jeszcze nie była! Zaśpiewała o samolubnej miłości

Selena Gomez nie przestaje zaskakiwać. Wspólnie ze znanymi tekściarzami stworzyła utwór, za sprawą którego porusza bardzo ważny tekst. O czym śpiewa gwiazda w dwujęzycznym i zapierającym dech w piersiach singlu Selfish Love? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

DJ Snake i Selena Gomez we wspólnym hicie Selfish Love poruszyli bardzo ważny temat. Do utworu powstał klip w reżyserii Rodrigo Saavedry. To już drugi wspólny utwór DJ Snake'a i Seleny Gomez. Para ta pojawiła się razem w przebojowym Taki Taki z 2018. O czym jest piosenka Selfish Love? DJ Snake postanowił opowiedzieć: Cały świat jest w izolacji, dlatego postanowiłem zacząć pracować wyłącznie nad muzyką, która będzie poprawiała nastrój. Chciałem stworzyć coś dla całego świata, połączyć tam moje ulubione wpływy afro beat, latino, czegoś organicznego i uziemionego. Selena i ja rozmawialiśmy i doszliśmy do wniosku, że po Taki Taki chcemy dać ludziom kolejną rundę świeżej, letniej energii. Tak, byśmy już przy pierwszych sekundach utworu mogli poczuć się jak na wakacjach. Selfish Love powstało bardzo naturalnie i myślę, że to doskonała ewolucja naszej wspólnej historii.

Piosenki, których słuchał kiedyś każdy. To wciąż hity

Selena Gomez - piosenka Selfish Love

Selfish Love to pierwszy premierowy materiał DJ Snake’a od wakacji 2020 i jednocześnie potwierdzenie jego mistrzowskiego fachu w dziedzinie mieszania gatunków muzycznych, naturalnego łączenia rytmów latino z elektroniczną produkcją. Marzycielskie warstwy i delikatny saksofon świetnie uzupełniają się ze słodko-gorzkim wokalem Gomez, która z lekkością oraz gracją przeplata hiszpańskie i angielskie wersy, przekazując jednocześnie niemały ładunek emocji.

Taki Taki, w którym oprócz DJ Snake'a i Seleny Gomez mogliśmy usłyszeć także Ozunę i Cardi B, zadebiutowało we wrześniu 2018. Wkrótce utwór stał się jednym z najchętniej streamowanych kawałków w historii Spotify. Dotarł także na szczyty list najpopularniejszych singli w 16 krajach, a klip na YT stał się jednym z najpopularniejszych teledysków wszech czasów w serwisie.

DJ Snake debiutował albumem Encore w 2016. W dorobku ma takie hity jak: Let Me Love You feat. Justin Bieber, You Know You Like It feat. AlunaGeorge, Lean On feat. Major Lazer & MØ). W lipcu 2019 światło dzienne ujrzało długogrające wydawnictwo Carte Blanche - krążek trafił do top 50 Billboard 200. DJ Snake jest jednym z zaledwie dwóch artystów muzyki dance, którzy mają trzy piosenki z ponad miliardem streamów w Spotify.

Selena Gomez sprzedała ponad 145 mln egzemplarzy singli, a jej katalog liczy ponad 30 miliardów streamów. Lose You To Love Me, pierwszy singiel z jej ostatniego albumu Rare, zapewnił wokalistce historiczny numer 1 na liście Billboard Hot 100. Również płyta zadebiutowała na szczycie list sprzedaży – był to trzeci album gwiazdy z rzędu z takim startem. 12 marca ukaże się pierwsza hiszpańskojęzyczna EP-ka Gomez, Revelación.

Najnowsze