Selena Gomez na planie Only Murders in the Building

i

Autor: Jose Perez/INSTARimages.com/Cover Images/East News

Selena Gomez zachwyca na okładce Vogue. W wywiadzie opowiada o trudnym dzieciństwie!

2021-03-10 14:00

Selena Gomez pojawiła się na okładce kwietniowego Vogue. W wywiadzie dla magazynu nie tylko opowiedziała o sprawach zawodowych ale także podzieliła się z czytelnikami swoją przeszłością. Choć teraz jest międzynarodową gwiazdą, to jej dzieciństwo nie przypominało sielanki…

Patrząc na karierę Seleny Gomez trudno uwierzyć, że był w jej życiu czas kiedy jej rodzina zmagała się z poważnymi problemami. Piosenkarka, która pojawiła się na okładce kwietniowego Vogue nie tylko zachwyciła wyglądem fanów, ale także otworzyła się na trudne dla siebie kwestie.

Rodzina Seleny Gomez, która w ostatnich latach zrobiła oszałamiającą karierę, a jako gwiazda Disneya została pokochana nie tylko przez młodszych ale i tych starszych w przeszłości mierzyła się z wieloma problemami. Dzisiaj Sel jest nie tylko rozpoznawalna na całym świecie, ale także żyje pod dostatkiem, w końcu dzięki pracy może pozwolić sobie na życie w luksusie. Jednak nie zawsze tak było.

Selena Gomez na przestrzeni lat! QUIZ - z którego roku jest to zdjęcie

Pytanie 1 z 8
Z którego roku pochodzi to zdjęcie?
Zdjęcie

Podczas wywiadu dla ekskluzywnego magazynu, Selena otworzyła się na temat swojego dzieciństwa. Niestety zanim mogła pozwolić sobie na spełnianie swoich zachcianek musiała patrzeć jak jej rodzina zmaga się z problemami finansowymi. Od najmłodszych lat Selena była też uczona pomocy innym, mimo, że sami nie mieli dużo zawsze chętnie nieśli pomoc potrzebującym.

Pamiętam, że zawsze przypominano mi, że ludzie mieli mniej niż my, a my nie mieliśmy dużo. Ale czułam się tak, jakbyśmy to robili, ponieważ moja mama zawsze robiła sto milionów rzeczy tylko po to, by mnie uszczęśliwić, a w Święto Dziękczynienia zgłosiliśmy się na ochotnika aby robić zupy.

 – wspominała Selena.

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Selena Gomez może podziękować mamie, że od najmłodszych lat wpajała jej takie wartości. Dzięki temu dzisiaj zbiera rzeszę fanów, którzy podziwiają ją za skromność.