Selena Gomez i jej pierwsza hiszpańska płyta. Takiego zwrotu akcji nie spodziewał się nikt!

2021-01-28 11:22 Ewelina Kulasza
Selena Gomez
Autor: Screen z YouTube/Selena Gomez

To już pewne! Po sukcesie pierwszego hiszpańskiego kawałka De Una Vez, przyszła pora na coś ekstra! Selena Gomez w swoich mediach społecznościowych oficjalnie potwierdziła, że wielkimi krokami zbliża się jej nowa płyta, która co ciekawe będzie albumem hiszpańskim! Takiego zwrotu akcji, nie spodziewał się chyba nikt!

Selena Gomez wyda płytę po hiszpańsku - to już pewne! Każdy fan piosenkarki wie, że jest ona bardzo przywiązana do swoich latynoskich korzeni. Udowodniła to między innymi, wydając 15 stycznia tego roku hiszpański kawałek De Una Vez, który w niecałe dwa tygodnie od oficjalnej premiery, przekroczył ponad 46 milionów odsłon na samym YouTube! Co ciekawe hiszpańskojęzyczny singiel jest pierwszym, który znajdzie się na jej nadchodzącym albumie, który dostępny będzie w sprzedaży już w marcu. Mimo iż wokalistka do tej pory wydawała tylko piosenki w języku angielskim, zdecydowała się na odważny krok i jak się okazało, hiszpański numer okazał się być strzałem w 10-tkę!

Według zagranicznych mediów, na najnowszym mini albumie Seleny Gomez, ma znaleźć się łącznie siedem pozycji. Ponadto niebawem ma pojawić się jej kolejny hiszpańskojęzyczny singiel, który również znajdzie się na płycie. Mowa o kawałku zatytułowanym Baila Conmigo, który został nagrany we współpracy z Rauwem Alejandro, a także muzycznym producentem Tainy.

Selena Gomez - hiszpańska płyta [PREMIERA]

Premiera pierwszej hiszpańskiej płyty Seleny Gomez, została zaplanowana na 12 marca 2021 roku. Krążek artystki będzie nosił nazwę REVELACIÓN. Oprócz numeru De Una Vez z pewnością pojawi się na nim wiele innych, hiszpańskich propozycji, które od razu spodobają się słuchaczom. Ponadto na płycie artystki mają znaleźć się także goście specjalni, tacy jak: Maluma, Bad Bunny czy też Ozuna. My już nie możemy doczekać się premiery, a Wy?

Te hity kończą w tym roku 10 lat! Rihanna, Adele, Katy Perry i inni
Najnowsze