Olivia Rodrigo nie ma przed Tobą tajemnic! Sprawdź, czy wiesz o niej wszystko [QUIZ]

2021-01-28 9:27 Ewelina Kulasza
Olivia Rodrigo
Autor: Screen z YouTube/Olivia Rodrigo

Olivia Rodrigo to muzyczne objawienie 2021 bez dwóch zdań! Choć wcześniej występowała w telewizyjnych serialach Disney Channel, to teraz pokazała, że jej barwa głosu może zrobić zamieszanie w branży muzycznej! Czy wiesz na jej temat wszystko? Sprawdź to w naszym quizie! Z pewnością dowiesz się wielu ciekawostek na jej temat.

Olivia Rodrigo - quiz. Czy wiesz o niej wszystko? Amerykańska celebrytka stała się muzycznym odkryciem 2021 roku. To wszystko za sprawą jej singla drivers license, który miał swoją premierę na początku stycznia tego roku. Co ciekawe, to główny singiel, który znajdzie się na jej pierwszym mini albumie. Kawałek Olivii Rodrigo brzmi jak ballada i charakteryzuje się sypialnianym, a zarazem mocnym popem. To wielowymiarowe emocje, które piosenkarka nosi w swoim złamanym sercu. Choć pokazała, że potrafi dać czadu w branży muzycznej, to wcześniej zabłysnęła również w telewizji, jako aktorka. Występowała w filmach, serialach młodzieżowych i nadal robi to do tej pory. Związana jest ze stacją Disney Channel, gdzie możemy zobaczyć jak wciela się w postacie w wielu ekranizacjach.

Czy wiesz na temat nowej gwiazdy Olivii Rodrigo wszystko? Sprawdź się w naszym quizie poniżej. Z pewnością dowiesz się wiele ciekawostek, na temat swojej idolki i będziesz zaskoczony!

Te hity kończą w tym roku 10 lat! Rihanna, Adele, Katy Perry i inni
Najnowsze