Selena Gomez, Halsey, Smolasty & Ewa Farna i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

2020-01-10 13:15 RW
Selena Gomez, Halsey, Smolasty & Ewa Farna i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!
Autor: okładki singli / Universal Music Poland / Warner Music Poland Selena Gomez, Halsey, Smolasty & Ewa Farna i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

10 stycznia to szczególny dzień dla wszystkich fanów Seleny Gomez. Artystka po blisko czterech latach od wydania ostatniego albumu, Revival, powróciła na rynek z nowym materiałem. Drugi piątek 2020 roku, to również ważny dzień dla fanów Ewy Farnej, która także wróciła z nowym kawałkiem. Gwiazda polskiej sceny muzycznej pojawiła się gościnnie w kawałku Smolastego. To właśnie Selena Gomez, Smolasty & Ewa Farna pojawią się wśród premier w New Music Friday w Radiu ESKA. Kto jeszcze? Pełna lista nowości do sprawdzenia na ESKA.pl

New Music Friday w Radiu ESKA 10 stycznia 2020, to kilka muzycznych niespodzianek, na które trzeba zwrócić uwagę. Drugi piątek 2020 roku to wyjątkowy dzień dla fanów Seleny Gomez. Artystka po blisko czterech latach od wydania krążka Revival pojawiła się z nowym albumem. Za sprawą płyty Rare udowadnia, że jest jeszcze silniejsza i przekonuje, że wszystkie kobiety są wyjątkowe. Zanim wydawnictwo zostało wyłożone na sklepowe półki, poznaliśmy utwory Lose You To Love Me, a także Look At Her Now. 10 stycznia 2020 premierowo w Radiu ESKA usłyszycie tytułowy singiel. W gronie premier nie mogło zabraknąć nowej piosenki Smolastego. Artysta do numeru Pełnia zaprosił Ewę Farną. Zdecydowanie to spotkanie gwiazd reprezentujących dwa zupełnie różne muzyczne światy.

Nowości Muzyczne 10.01.2020 - nowe hity

10 stycznia to dzień premier singli od największych gwiazd. Oprócz Seleny Gomez, a także Smolastego z Ewą Farną powróciła Becky Hill. Brytyjska gwiazda wypuściła bujający numer zatytułowany Better Off Without You. Można się spodziewać, że już wkrótce dotrze na najwyższe miejsca brytyjskiej listy hitów. Premierowy utwór zaprezentowała również Celeste, czyli laureatka BBC Sound Of 2020.

Niespodziankę swoim fanom zrobiła także Halsey, która ujawniła szósty singiel z płyty Manic, która pojawi się 17 stycznia. Produkcją nagrania zajął się doskonale znany, chociażby z hitów Adele, Greg Kurstin.

Premierowo w New Music Friday w Radiu ESKA 10.01.2020:

  • Halsey - You Should Be Sad
  • Static & Ben El, Pitbull - Further Up (Na, Na, Na, Na, Na)
  • Selena Gomez - Rare
  • Viki Gabor & Kayah - Ramię w ramię
  • Sam Feldt & Sigma - 2 Hearts
  • Robin Schulz - In Your Eyes
  • Becky Hill - Better Off Without You
  • TKM & Marianne - Lecimy po więcej
Najnowsze