Marcin Maciejczak - z nim wygramy Eurowizję Junior?! Dowodem wykonanie hitu Billie Eilish!

2020-01-07 11:41 RW
Marcin Maciejczak - z nim wygramy Eurowizję Junior?! Dowodem wykonanie hitu Billie Eilish!
Autor: YouTube.com/marcin maciejczak // screen z filmu na YouTube: all the good girls go to hell cover by marcin maciejczak/billie eilish Marcin Maciejczak - z nim wygramy Eurowizję Junior?! Dowodem wykonanie hitu Billie Eilish!

Marcin Maciejczak jest jednym z objawień trzeciej edycji The Voice Kids. Już po pierwszych taktach, śpiewając hit Lady Gagi, sprawił, że trenerzy odwrócili swoje fotele. Internauci są przekonani, że ten rozśpiewany chłopak zajdzie bardzo daleko i już niebawem będzie o nim bardzo głośno. Kto wie, być może dużą rozpoznawalność zagwarantuje mu udział w Eurowizji Junior.

Marcin Maciejczak jest objawieniem The Voice Kids 3. Na scenie, podczas Przesłuchań w Ciemno, zaśpiewał niezwykle trudną piosenkę I'll Never Love Again, który oryginalnie wykonuje Lady Gaga. Zszokował widownię, internautów oraz trenerów. Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron odwrócili swoje fotele po zaledwie kilku wyśpiewanych taktach. 13-latek wcześniej pojawił się w Mam Talent, gdzie sprawił, że w oczach Agnieszki Chylińskiej pojawiły się łzy. Sam śpiewa od dobrych kilku lat, o czym świadczą publiczne nagrania na YouTube. W przeszłości wykonywał utwór Zacznij od Bacha, Zbigniewa Wodeckiego czy chociażby Tylko w twoich dłoniach, za które odpowiada Eleni. Co więcej wrzuca do sieci swoje autorskie wykonania hitów wraz z teledyskami, które sam montuje. Na jego kanale znajdziemy dwa covery hitu Billie Eilish, bo prywatnie jest wielkim fanem talentu tej 18-latki. Mowa o singlu: when the party's over, a także all the good girls go to hell.

Marcin Maciejczak - Eurowizja Junior 2020

Znakomity występ w The Voice Kids 3, wzruszenie Agnieszki Chylińskiej, odporność na stres, doświadczenie sceniczne, zachwyt internautów - te wszystkie czynniki sprawiają, że Marcin Maciejczak jest odpowiednim kandydatem do reprezentowania Polski na Eurowizji Junior 2020. 13-latek z Bartochowa w województwie łódzkim być może sprawi, że Polska trzeci rok z rzędu wygra ten prestiżowy konkurs.

Czy faktycznie Marcin Maciejczak powinien reprezentować Polskę na Eurowizji Junior 2020? Zagłosujcie w naszej sondzie poniżej:

Ostatecznie to Dawid Kwiatkowski ma szczęście pracować z uzdolnionym 13-latkiem. Dowodem wykonanie hitu Billie Eilish!

Najnowsze