Koniec Ekipy Friza . Gwiazda zdradziła plany twórców

i

Autor: screen z teledysku na YouTube: EKIPA - SE4ON Koniec Ekipy Friza . Gwiazda zdradziła plany twórców

Koniec Ekipy Friza coraz bliżej? Ważna umowa niebawem się skończy!

2022-03-23 14:14

Ekipa Friza bije rekordy popularności, a przy tym wszystkim może pochwalić się dużymi zarobkami. Luksusowe samochody, zagraniczne podróże, a także ogromna willa, to wszystko warto ogromne pieniądze. Niebawem każdy z twórców może pójść w swoją stronę, a wszystko związane jest właśnie z posiadłością twórców. O co dokładnie chodzi? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Ekipa Friza - umowa na dom

Koniec Ekipy Friza jest nieunikniony w najbliższym czasie? Niewątpliwie fani nie wyobrażają sobie, że Karol Wiśniewski przestanie mieszkać z Patecem, Trombą, czy Mini Majkiem. Tymczasem wszystko jest możliwe, a szczególnie teraz, gdy jedna z gwiazd postanowiła zdradzić kilka ważnych dla przyszłości projektu szczegółów. Mowa o Murcix, która ujawniła, że umowa na dom Ekipy Friza niebawem się skończy! Luksusowa podkrakowska willa niebawem nie będzie posiadłością znanych twórców. Marta Błoch, w związku z tym postanowiła pomyśleć o wyprowadzce z posiadłości. Uznała też, że to dobry moment na taką decyzję, ponieważ sama czuje, że potrzebuje wolnej przestrzeni. 

Friz i Wersow bez wstydu pokazują swoją miłość. TE zdjęcia robią furorę

Sonda
Członkowie Ekipy. Twój ulubiony to...
Roxie Węgiel i jej pierwsze wykonanie hitu Ekipy Friza! [TYLKO U NAS]

Ekipa Friza - umowa na dom

Dołączyła do Ekipy Friza w 2019 roku i internauci nie wyobrażają sobie bez niej tego projektu. Uśmiechnięta, energiczna i niewchodząca w konflikty dziewczyna zawsze wywołuje pozytywne emocje wśród fanów Ekipy. W najnowszym filmie, który pojawił się na jej kanale, Murcix zdradziła czy ma chłopaka, a także ujawniła, że szuka swojego mieszkania. Powiedziała: 

W ostatnim czasie, jak już wiem, że umowa na ten dom dobiega końca, to kiedyś mnie to przerażało i nie chciałam mieszkać sama. A ostatnio zaczęłam przeglądąć oferty różnych mieszkań i się zajawiłam. Nawet, jak będziemy mieszkać razem to i tak możemy się spotykać i Ekipa nie będzie miała końca. Myślałam sobie ostatnio o tym, jak by to było, gdybym się wyprowadziła. W sumie teraz byłoby to całkiem spoko. Potrzebuję swojej przestrzeni.

- powiedziała Marta Błoch. Ekipa Friza w ogromnej willi położonej niedaleko Krakowa mieszka już blisko dwa lata. Umowa na wynajem, jak się okazuje była podpisana na dwa lata, co oznacza, że w sierpniu powinna się skończyć. Friz pokazał po raz pierwszy dom ogłaszając: oto NASZ NOWY DOM! Prawdopodobnie Karol Wiśniewski wraz ze swoimi współpracownikami z Ekipa Holding wynajmie kolejny dom lub wybuduje swój, ale niewątpliwie wielu współtwórców projektu zacznie myśleć o ruszeniu w swoją, solową stronę. Tak jest z Murcix, która potrzebuje swobody i prywatności.