Seksowna Magda Bereda zachęca do świętowania Dnia Ziemi. Mocny apel w piosence "Odzyskaj"

2022-04-22 16:49
Magda Bereda - Odzyskaj
Autor: Bee Music

Magda Bereda dała się nam poznać jako influencerka i jedna z najbardziej popularnych wokalistek młodego pokolenia. Magda przygotowała wyjątkowy teledysk do piosenki „Odzyskaj”. W klipie znalazło się wiele motywów nawiązujących do środowiska, a sam tytuł utworu jest najlepszą zachętą do właściwego dbania o otaczający nas świat.

22 kwietnia światło dzienne ujrzała eko piosenka „Odzyskaj”, skomponowana przez producentów ze Szwecji - w tym Marka Tyspera (współpracującego z PINK i Zarą Larsson). Do utworu śpiewanego przez Magdę Bereda powstał też wideoklip wyreżyserowany przez Alana Kępskiego z udziałem influencera, TikTokera i finalisty „Top Model” - Michała Gały. Teledysk zawiera intro edukacyjne promujące jedną z najważniejszych zasad postępowania z elektrośmieciami - zakaz wyrzucania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego do zwykłego kosza na śmieci.

ZOBACZ TAKŻE: Magda Bereda walczy z hejtem. „Dostaję wiadomości, że się spasłam”

ESKA XD #047 | FAME MMA 14, EUROWIZJA, MATURA, LEWITUJĄCE SAMOCHODY

Magda Bereda o piosence "Odzyskaj"

Magda Bereda wypowiedziała się na temat swojego nowego singla, który jest ukłonem w stronę ekologii. Co powiedziała.

Cieszę się bardzo, że zostałam ambasadorką tak wyjątkowego projektu. Wraz z organizacją odzysku ELECTRO - SYSTEM i Kubą Adamiakiem opowiadamy o tym jak dbać o nasz wspólny Dom - Ziemię. Jest jedna prosta zasada, którą powtarzamy w kółko „nie wyrzucaj elektrośmieci do zwykłego kosza na śmieci". Brzmi poważnie, ale sama nauczyłam się, że małe kroki mogą zdziałać wielkie rzeczy. Wszystko dzieje się w ramach dobrej zabawy i wpadają do mnie fajni goście. Mam nadzieję, że Wy też będziecie się dobrze bawić, oglądając nasze odcinki - zachęca Magda Bereda.

Teledysk do piosenki znajdziecie niżej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze