Magda Bereda - Odzyskaj

i

Autor: Bee Music

Seksowna Magda Bereda zachęca do świętowania Dnia Ziemi. Mocny apel w piosence "Odzyskaj"

2022-04-22 16:49

Magda Bereda dała się nam poznać jako influencerka i jedna z najbardziej popularnych wokalistek młodego pokolenia. Magda przygotowała wyjątkowy teledysk do piosenki „Odzyskaj”. W klipie znalazło się wiele motywów nawiązujących do środowiska, a sam tytuł utworu jest najlepszą zachętą do właściwego dbania o otaczający nas świat.

22 kwietnia światło dzienne ujrzała eko piosenka „Odzyskaj”, skomponowana przez producentów ze Szwecji - w tym Marka Tyspera (współpracującego z PINK i Zarą Larsson). Do utworu śpiewanego przez Magdę Bereda powstał też wideoklip wyreżyserowany przez Alana Kępskiego z udziałem influencera, TikTokera i finalisty „Top Model” - Michała Gały. Teledysk zawiera intro edukacyjne promujące jedną z najważniejszych zasad postępowania z elektrośmieciami - zakaz wyrzucania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego do zwykłego kosza na śmieci.

ZOBACZ TAKŻE: Magda Bereda walczy z hejtem. „Dostaję wiadomości, że się spasłam”

ESKA XD #047 | FAME MMA 14, EUROWIZJA, MATURA, LEWITUJĄCE SAMOCHODY

Magda Bereda o piosence "Odzyskaj"

Magda Bereda wypowiedziała się na temat swojego nowego singla, który jest ukłonem w stronę ekologii. Co powiedziała.

Cieszę się bardzo, że zostałam ambasadorką tak wyjątkowego projektu. Wraz z organizacją odzysku ELECTRO - SYSTEM i Kubą Adamiakiem opowiadamy o tym jak dbać o nasz wspólny Dom - Ziemię. Jest jedna prosta zasada, którą powtarzamy w kółko „nie wyrzucaj elektrośmieci do zwykłego kosza na śmieci". Brzmi poważnie, ale sama nauczyłam się, że małe kroki mogą zdziałać wielkie rzeczy. Wszystko dzieje się w ramach dobrej zabawy i wpadają do mnie fajni goście. Mam nadzieję, że Wy też będziecie się dobrze bawić, oglądając nasze odcinki - zachęca Magda Bereda.

Teledysk do piosenki znajdziecie niżej.