Magda Bereda walczy z hejtem. „Dostaję wiadomości, że się spasłam”

2021-10-17 9:05 AM
Magda Bereda
Autor: materiały prasowe

Magda Bereda sławę zyskała jako youtuberka i piosenkarka. Jeszcze większy rozgłos dał jej udział w tanecznym show Taniec z gwiazdami, gdzie radziła sobie znacznie gorzej od innych, a mimo tego wciąż przechodziła dalej. Teraz Bereda znów daje o sobie znać. Co u niej słychać? Piosenkarka walczy z hejtem!

Choć w mediach przez jakiś czas zrobiło się cicho o Magdzie Beredzie, to nie znaczy, że zawiesiła swoją karierę. Youtuberka wciąż jest aktywna, zwłaszcza na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 860 tysięcy osób.

W jednym z wpisów, Magda zdradziła, że od jakiegoś czasu musi walczyć z hejtem, jaki otrzymuje w sieci. Co jest powodem takie zachowania internautów? Jak twierdzi, Bereda chodzi o fakt, że przytyła…

"Tu masz za dużo”, „tu masz za mało”, „tam by więcej Ci się przydało”…

- zaczęła na Instagramie.

Już długo dostaję wiadomości, że się spasłam. A kiedy napisałam, że coś mnie dopadło, leżę w łóżku i nie jestem w stanie nic przełknąć przez tak okropny ból gardła, to dostałam wiadomość, że bardzo mi dobrze, bo przyda mi się niejedzenie. Musiałam już wybuchnąć i zatrzymać tę karuzelę, na której świetnie się niektórzy bawią. Owszem - swego czasu nabawiłam się zmartwień i przytyłam, ale do tych co tam się dalej kręcą - już trochę schudłam od tego niejedzenia, to możecie spokojniej żyć.

– wyjaśniła przyczynę hejtu.

W dalszej części odniosła się do zachowania krytykujących ją osób i zdradziła co o nim myśli:

Nie rozumiem takiego zachowania i chyba nigdy nie zrozumiem. Nawet nie chcę nauczyć się rozumieć. Cieszę się, że są też ludzie, którzy tak jak ja po prostu się na to nie godzą. Można nie lubić mnie za serce, które wkładam kurde we wszystko, co robię. Za uśmiech. Za tę głupią wrażliwość. Odwagę i masę pokory.

Można nie lubić mnie za muzykę, którą tworzę. Za to jak śpiewam. Nie wiem za co, ale na pewno coś się znajdzie. I to jest okej. Bo idealna nie jestem. Ale dlaczego komuś ma się dostawać za to, co najłatwiej innym zobaczyć?! Trochę wysiłku, a nie na łatwiznę.

-pisała.

Poniżej znajdziecie cały wpis Magdy Beredy.

Daria niczym Amy Winehouse. Magiczne wykonanie w ESKA Live

Zobacz też: 

Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE