Schafter odkrywa karty! Płyta audiotele w przedsprzedaży [PIOSENKI, PREMIERA]

2019-10-02 16:03
Schafter odkrywa karty! Płyta audiotele w przedsprzedaży [PIOSENKI, PREMIERA]
Autor: Schafter / płyta audiotele Schafter odkrywa karty! Płyta audiotele w przedsprzedaży [PIOSENKI, PREMIERA]

audiotele mój prywatny weksel, audiotele lepiej rzuć na nośnik, rzuć na uszy, rzuć na głośnik – to jedne z pierwszych wersów, jakie usłyszą słuchacze debiutanckiego albumu schaftera, zatytułowanego właśnie audiotele. Jakie piosenki znalazły się na krążku? Co o nim wiadomo? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl

Schafter - płyta audiotele, to jeden z najbardziej wyczekiwanych krążków w 2019 roku. 

Trudno zdecydować, czy schafter stał się twórcą najbardziej oczekiwanego polskiego debiutu 2019 roku w momencie, w którym singiel „hot coffee” opanował listy przebojów w komercyjnych rozgłośniach radiowych, czy dopiero, kiedy zaplanowana na przyszły rok trasa koncertowa wyprzedała się na pniu. Fakt, że oba te wydarzenia nieuchronnie doprowadzają nas do premiery pierwszego długogrającego albumu schaftera, którego pre-order startuje już dziś.

Schafter - piosenki na płycie audiotele

Płyta audiotele, to 17 utworów, w tym dobrze już znane single – hot coffee, double D’s z udziałem Żabsona, marvin i ridin’ round the town w czyimś Bel Air. W sumie teledyski do tych utworów w serwisie YT obejrzano już prawie 30 milionów razy. Stream tylko w serwisie Spotify przyniósł imponującą liczbę 21 milionów odtworzeń.

Gośćmi na audiotele będą zarówno ci spodziewani – Taco Hemingway i Żabson, jak i zupełnie zaskakujący: Belmondo, Ras, Młody Dzban i Oki. Kredyty uzupełniają producenci: Pejzaż, Night Marks, Urb, nee, Sergiusz i TEF. Za ponad połowę produkcji odpowiada sam schafter.

TRACKLISTA audiotele

 1. aperitif / prod. schafter
 2. pejzaż / prod. Pejzaż
 3. short & bittersweet / prod. schafter
 4. akt zgonu in blanco feat. Ras, Młody Dzban / prod. Urb
 5. hot coffee / prod. schafter
 6. włosy / prod. schafter
 7. geekin in the booth / prod. schafter
 8. double D’s feat. Żabson prod. schafter
 9. marvin / prod. Urb
 10. bigos feat. Taco Hemingway / prod. Sergiusz
 11. kwaśny diesel / prod. schafter
 12. pager feat. Belmondo / prod. TEF
 13. ridin’ round the town w czyimś Bel Air / prod. nee
 14. cirque de soleil feat. Oki / prod. schafter
 15. stjärnflocka / prod. schafter
 16. martin shkreli freestyle / prod. schafter
 17. spumante / prod. Night Marks, schafter

Edycja limitowana (nakład 3000 sztuk) zawiera dodatkowy utwór. Wydawcą płyty jest Restaurant Posse, za jej dystrybucję odpowiada Universal Music Polska. Okładkę zaprojektowało studio Full Metal Jacket.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze