Sasha Sloan i Charlie Puth razem! Czarują piosenką Is It Just Me

Sasha Sloan i Charlie Puth razem! Czarują piosenką Is It Just Me
Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy Sasha Sloan i Charlie Puth razem! Czarują piosenką Is It Just Me

Sasha Sloan nie zwalnia tempa i po sukcesie hitu z Kygo powraca z solowym materiałem. Artystka ma niespodziankę dla swoich fanów - nową wersję swojego utworu Is It Just Me? Oceńcie utwór już teraz na ESKA.pl

Sasha Sloan ma niespodziankę dla swoich fanów - nową wersję swojego utworu Is It Just Me z nominowanym do Grammy artystą Charliem Puthem! Dwoje artystów już jakiś czas temu nawiązała kontakt przez media społecznościowe, co nie uszło uwadze ich fanów. Niedługo później Sloan potwierdziła, że Puth przyjął jej zaproszenie do współpracy.

Jestem niezwykle podekscytowany tą piosenką z Sashą. Jedyne piosenki, których nie napisałem sam i w których śpiewam, to te, które sam chciałbym napisać. I taka jest dokładnie ta piosenka - mówi Charlie Puth.

Kiedy Charlie powiedział, że chce zrobić remix Is It Just Me?, nie mogłam w to uwierzyć. Jestem jego wielką fanką, a on wyniósł ten utwór na nowy poziom - mówi Sasha Sloan.

ESKA XD EXTRA

Sasha Sloan i Charlie Puth - piosenka 

Oryginalna wersja utworu została wyróżniona przez New York Times w ich kolumnie Playlist. To jedna z piosenek, które krytycy szczególnie docenili na jej wydanym w tym roku albumie Only Child. 

Po wypłynięciu na szerokie wody w 2017 roku za sprawą licznych, udanych kolaboracji, 25-letnia artystka Sasha Sloan wypuściła debiutancki singiel Ready Yet. Od tego czasu wokalistka zdołała zgromadzić 3,5 miliarda odtworzeń, współpracując nad tekstami dla najpopularniejszych artystów. W 2018 roku ukazały się dwie EP-ki Sashy - Sad Girl oraz Loser. Dzięki tym projektom piosenkarka wystąpiła w 2019 podczas programu The Late Show with Stephen Colbert, prezentując tam singiel Older. W tym roku ukończyła swoją trasę koncertową po Ameryce i Europie i wypuściła trzecią w karierze EP-kę Self Portrait, z której utwór Dancing With Your Ghost był 6 z 75 Najlepszych Popowych Piosenek 2019 roku według magazynu Idolator.Album, nad którym Sasha pracowała od zeszłego roku i który skończyła podczas lockdownu, jest pełny brzmienia i zarazem bardzo poruszający. To projekt zuchwały, zabawny, ale przede wszystkim prawdziwy. Promują go single Hypochondriac, House With No Mirrors, Lie oraz Is It Just Me?.

Najnowsze