Friz zapłacił Sarusi55, a fani bezczelnie krytykują. "DLACZEGO TAK MAŁO?"

Friz
Autor: Daniel Szura

Tiktokerka Sarusia55 rozsławiła Stegnę jak nikt nigdy wcześniej. Temat wsi w swoim kawałku muzycznym wykorzystali między innymi Friz i Przemek Pro. Najpopularniejszy polski youtuber podzielił się z obserwującymi przelewem, jaki wykonał na konto pani Iwony. Internauci zarzucają mu, że przekazana kwota jest zdecydowanie za mała.

W ostatnich dniach głośno było o aferze, której bohaterami byli Friz, Tribbs i Sarusia55. Popularna tiktokerka, która zasłynęła pozdrowieniami ze Stegny, opublikowała na swoim profilu filmik, w którym zwracała się z prośbą do Friza i Tribbsa o uznanie jej praw autorskich do piosenki o Stegnie. Artystka poprosiła też o wsparcie finansowe. Zarówno Friz, który w swoim kawałku Vanilla wspomina o Stegnie, jak i Tribbs, który stworzył oficjalny remiks utworu, szybko odpowiedzieli na prośbę pani Iwony, oferując jej pomoc. Ostatecznie tiktokerka wycofała się z oskarżeń względem Karola Wiśniewskiego i przeprosiła go zarówno w formie wideo, jak i w komentarzu pod jego postem. Friz nie pozostał jednak obojętny na los kobiety i w dniu oficjalnej premiery kawałka Vanilla opublikował na Twitterze dowód wpłaty 5 tysięcy na jej konto bankowe. Internauci stwierdzili, że to za mało.

Friz przelał Sarusi55 DUŻO pieniędzy! Ten piękny gest poruszy największych twardzieli!

Doda pokłóciła się z mamą! To przez nią usunęła sceny z teledysku

Friz przelał pieniądze Sarusi55

Karol Wiśniewski zdecydował się na bezinteresowny gest i wspólnie z Przemkiem Pro przelali pani Iwonie 5 tysięcy złotych, dziękując za inspirację. Youtuber zamieścił dowód wpłaty m.in. na Twitterze. Dla niektórych fanów okazana pomoc jest... za mała.

Nie rozumiem, dlaczego tak mało dał, skoro ma więcej na koncie niż jest ludzi na świecie. Żenada

Żałosne, że masz tyle pieniędzy i tylko 5000 złotych  wysyłasz

Niby spoko, że coś dał, ale jednak kelnerce, która nic nie wniosła na ich kanał, dał z tego co pamiętam 10k?

Powinno być 10x więcej. 5k to ochłap - można przeczytać pod postem.

Na szczęście są też fani, którzy docenili postawę Friza. 

Wy nie zbiedniejecie a i Pani Iwona jest zadowolona. Moim zdaniem fajnie rozwiązane.

Brawo dzieciaki, zaglądanie do czyjegoś portfela to wasza specjalność, całe szczęście, że zaraz koniec wakacji to może będziecie mieli mniej czasu na interesowanie się życiem innych - pisali.

A wy co myślicie? Czy internauci nie przesadzają, twierdząc, że 5 tysięcy złotych to za mało? W końcu każdy pomaga na tyle, na ile może, a chłopaki nie byli zobligowani do wykonania przelewu.

Sonda
Friz przelał pieniądze Sarusi55 - jak to oceniasz?
NAJNOWSZE