Friz śpiewa o Stegnie, ale też o zdradzie! Wiśniewski przeżył nieszczęśliwą miłość?!

2022-08-06 10:29
Friz śpiewa o Stegnie, ale też o zdradzie! Wiśniewski przeżył nieszczęśliwą miłość?!
Autor: screen z filmu na YouTube: TA IMPREZA SKOŃCZYŁA SIĘ BEZ NICZEGO W JACUZZI !!! / Karol Friz Wiśniewski Friz śpiewa o Stegnie, ale też o zdradzie! Wiśniewski przeżył nieszczęśliwą miłość?!

Vanilla - nowa piosenka Friza oficjalnie dostępna! Za sprawą ujawnionego fragmentu, gdzie Friz i Przemek Pro śpiewali o Stegnie, był to jeden z najbardziej wyczekiwanych utworów 2022 roku. Ostatecznie Vanilla jest przejmującym nagraniem o nieszczęśliwej miłości, o której śpiewa Karol Wiśniewski. Czy to singiel oparty na prawdziwej miłości, która w przeszłości zraniła Youtubera?

Spis treści

  1. Friz - piosenka Vanilla: o czym jest?
  2. Vanilla - TEKST piosenki Friza

Friz śpiewa o Stegnie, ale też o zdradzie, która mocno zraniła jego serce! Nowa piosenka Friza, czyli Vanilla oficjalnie pojawiła się na muzycznym rynku 4 sierpnia 2022. Zdecydowanie jest to jeden z najbardziej wyczekiwanych numerów w 2022 roku. Karol Wiśniewski zrobił utworem ogromne zamieszanie na platformie z krótkimi filmikami. Bardzo szybko użytkownicy nagrali ponad 19 tysięcy wideo, z użytym fragmentem piosenki w tle. Teraz już wiadomo, jak brzmi w całości i pierwszy wniosek jest taki, iż tekst piosenki Vanilla zaskoczył wiele osób. Karol Wiśniewski za sprawą warstwy lirycznej swojego nowego numeru porusza kwestię nieszczęśliwej miłości, która zostawiła rysę w jego pamięci.

Sarusia55 przeprasza Friza. Youtuber prosi o rozmowę

Roxie Węgiel i jej pierwsze wykonanie hitu Ekipy Friza! [TYLKO U NAS]

Friz - piosenka Vanilla: o czym jest?

Piosenka Vanilla pomimo viralowych pierwszych sekund, finalnie jest smutną opowieścią. Friz przedstawił historię poznania kobiety, przez którą nie mógł spać dwa dni. Starał się, planował przyszłość i chciał dać drugiej połówce bezpieczeństwo. Ostatecznie okazało się, że kobieta była materialistką i interesowały ją tylko pieniądze. Podmiot liryczny żałuje, że w ogóle nawiązał tą znajomość. Tekst Vanilla jest oparty na prawdziwej historii? Warto pamiętać, co Karol Wiśniewski kiedyś powiedział na temat tekstów swoich utworów. Po tym, gdy Wersow była zła o tekst w piosence Zygzak, wyznał: - Czemu mam nie pisać takich słów, skoro dla mnie piosenka to jest wyrażanie siebie, niekoniecznie, że tak jest w moim życiu. Po prostu mogę sobie coś wymyślić i tak zrobić, jakąś piosenkę. Taki jest tekst nawet randomowy i nie musi to być tak jak ja czuję w danym momencie, czy nie musi być ten tekst związany ze mną.

Vanilla - TEKST piosenki Friza

Tekst Vanilla podrzucamy poniżej, w momencie premiery utworu. Oficjalnie to trzeci singiel z zapowiedzianej przez Youtubera płyty, która ma pojawić się premierowo jesienią 2022. Wcześniej krążek zapowiadał singiel Yo Mamale z Masnym Benem oraz Awaryjne światła z Mr. Polska. Vanilla to piosenka, która powstała we współpracy z Przemkiem Pro.

[Intro]

Poznałem cię na plaży w Stegnie

W Stegnie na plaży znowu jestem

Bez Ciebie w Stegnie jakoś piękniej

Nie chcę tu widzieć Ciebie więcej

[Refren]

Dalej boli serce mnie przez Ciebie (przez Ciebie)

Chciałaś wysłać mnie do piekła, ale jestem w niebie

Ty tu byłaś tylko chwila (byłaś tylko chwila)

Twoje usta smakowały jak Vanilla

[Zwrotka 1]

Ty bałaś w toalecie w białej sukni

Wtedy nie spałem przez ciebie już od dwóch dni

Teraz ma cię w swoich rękach jeden z durni

Ale ja nie jestem głupi, ciebie każdy może kupić

W szkolnej ławce siedziałem sam

Myślałem tylko o tobie i o nas

O tym jak mam - zadbać o naszą przyszłość

O tym jak mam - pielęgnować naszą miłość

Dzisiaj nie wiem jak, mogłem być takim głupkiem (takim głupkiem)

[Refren]

Dalej boli serce mnie przez Ciebie (przez Ciebie)

Chciałaś wysłać mnie do piekła, ale jestem w niebie

Ty tu byłaś tylko chwila (byłaś tylko chwila)

Twoje usta smakowały jak Vanilla 

Ooo...

Bo to była tylko chwila

Smkawałaś jak Vanilla

Ooo...

Smakowałaś jak Vanilla

Sonda
Vanilla - jak Ci się podoba nowa piosenka Friza?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze