Sara James

i

Autor: Youtube.com/America's Got Talent; screen z filmu "Sara James Sings "Running Up That Hill" by Kate Bush | AGT Finals 2022" Sara James w finale America's Got Talent.

Sara James ZACHWYCIŁA w finale amerykańskiego Mam Talent. Tego występu nie zapomnimy nigdy

2022-09-14 9:00

Sara James ma za sobą występ w wielkim finale America's Got Talent. Czekali na to wszyscy jej fani, a także Polacy, którzy mają nadzieję na jej wygraną. Jak poradziła sobie zdolna wokalistka? Zainteresowanych uspokajamy! Sara znów pokazała, że mało kto może dorównać jej talentowi. W finale była bezbłędna!

Sara James w ostatnich tygodniach stała się narodową dumą. Kiedy pojawiła się na castingu do America's Got Talent, wiele osób nie miało wątpliwości, że mamy do czynienia z przyszłą gwiazdą. Jej talent doceniono za oceanem. Polka zdobyła "złoty przycisk" i automatycznie zakwalifikowała się do odcinków na żywo. W półfinale zaśpiewała utwór Rocket Man Eltona Johna w wyjątkowej aranżacji i nie pozostawiła wątpliwości, że zasługuje na miejsce w finale. Wszyscy byli ciekawi, co Sara zaśpiewa w ostatnim odcinku. Teraz zwyciężczyni The Voice Kids ma już za sobą finałowy występ. Jaki tytuł wybrała na ostateczną walkę o nagrodę?

ZOBACZ TAKŻE: Sara James i jej najwięksi rywale w amerykańskim Mam Talent. Kto może wygrać oprócz Polki?

Sara James - tak wyglądała jej droga do finału America's Got Talent

Sara James wystąpiła w finale America's Got Talent

Co to był za występ! Sara James udowodniła, że zasługuje na wygraną w programie America's Got Talent. W finałowym odcinku postanowiła zaśpiewać piosenkę Running Up That Hill, którą w oryginale wykonuje Kate Bush. Jurorzy po raz kolejny byli pod wrażeniem jej zdolności. Nic dziwnego, bo była naprawdę fenomenalna! Nagranie można obejrzeć niżej.

America's Got Talent - finał. Kiedy WYNIKI?

Wszyscy czekają na ostateczny werdykt finału America's Got Talent. Czy Polce uda się zgarnąć nagrodę główną? Na wyniki nie trzeba długo poczekać, ponieważ zostaną ogłoszone w nocy z 14 na 15 września 2022. Do wygrania jest milion dolarów oraz roczne show w Las Vegas.