Sara James w amerykańskim Mam Talent

i

Autor: YouTube/America's Got Talent Sara James w amerykańskim Mam Talent

Sara James w zwiastunie amerykańskiego Mam Talent. Jej reakcja mówi sama za siebie!

2022-06-02 10:16

Wieść o tym, że Sara James pojawi się w amerykańskim Mam Talent zelektryzowała wszystkich fanów zdolnej wokalistki. Zwyciężczyni programu The Voice Kids pojawiła się nawet w zwiastunie kolejnego sezonu produkcji, który właśnie się zaczął. Po reakcji piosenkarki można wnioskować, że jej talent zrobił wrażenie także na jurorach z zagranicy.

Sara James w Mam Talent Ameryka to nie żart! Wokalistka, której talentem zachwyciła się cała Polska, ruszyła na podbój świata. Za pośrednictwem mediów społecznościowych reprezentantka Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2021 obwieściła, że jakiś czas temu poleciała do Los Angeles, by wziąć udział w przesłuchaniach do kolejnej edycji cieszącego się popularnością na całym świecie formatu America's Got Talent. Choć na ten moment nieznane są jakiekolwiek szczegóły, to po oficjalnym zwiastunie produkcji, który zadebiutował w sieci na kilka tygodni przed emisją premierowego odcinka, można wnioskować, że Sara James wypadła bardzo dobrze i... przeszła dalej. W wideo zamieszczonym na kanale AGT widać wyraźnie zachwyconą wokalistkę z Polski, która zdaje się dziękować za wypowiedziane w jej stronę komplementy. 

Sara James w amerykańskim Mam Talent! Wokalistka stawia na ŚWIATOWĄ karierę

Kayah szczerze o Viki Gabor i Sarze James. Jesteśmy świadkami narodzin legend!

Sara James w America's Got Talent

Program Mam Talent cieszy się popularnością na całym świecie. Zdecydowanie największe emocje budzą jednak wersje amerykańska i brytyjska. W pierwszej z nich swoich sił postanowiła spróbować Sara James. Młoda gwiazda pojawiła się na castingu w Los Angeles, gdzie, jak można wnioskować po zamieszczonych w sieci zdjęciach, zachwyciła swoim głosem. To wielki krok w stronę międzynarodowej kariery utalentowanej wokalistki. Z niecierpliwością wyczekujemy jej występu!

Co ciekawe, zwiastun 17. edycji programu był dostępny w sieci od 20 maja.

Sonda
Czy Sara James wygra Mam Talent?