Sara James w zwiastunie amerykańskiego Mam Talent. Jej reakcja mówi sama za siebie!

2022-06-02 10:16
Sara James w amerykańskim Mam Talent
Autor: YouTube/America's Got Talent Sara James w amerykańskim Mam Talent

Wieść o tym, że Sara James pojawi się w amerykańskim Mam Talent zelektryzowała wszystkich fanów zdolnej wokalistki. Zwyciężczyni programu The Voice Kids pojawiła się nawet w zwiastunie kolejnego sezonu produkcji, który właśnie się zaczął. Po reakcji piosenkarki można wnioskować, że jej talent zrobił wrażenie także na jurorach z zagranicy.

Sara James w Mam Talent Ameryka to nie żart! Wokalistka, której talentem zachwyciła się cała Polska, ruszyła na podbój świata. Za pośrednictwem mediów społecznościowych reprezentantka Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2021 obwieściła, że jakiś czas temu poleciała do Los Angeles, by wziąć udział w przesłuchaniach do kolejnej edycji cieszącego się popularnością na całym świecie formatu America's Got Talent. Choć na ten moment nieznane są jakiekolwiek szczegóły, to po oficjalnym zwiastunie produkcji, który zadebiutował w sieci na kilka tygodni przed emisją premierowego odcinka, można wnioskować, że Sara James wypadła bardzo dobrze i... przeszła dalej. W wideo zamieszczonym na kanale AGT widać wyraźnie zachwyconą wokalistkę z Polski, która zdaje się dziękować za wypowiedziane w jej stronę komplementy. 

Sara James w amerykańskim Mam Talent! Wokalistka stawia na ŚWIATOWĄ karierę

Kayah szczerze o Viki Gabor i Sarze James. Jesteśmy świadkami narodzin legend!

Sara James w America's Got Talent

Program Mam Talent cieszy się popularnością na całym świecie. Zdecydowanie największe emocje budzą jednak wersje amerykańska i brytyjska. W pierwszej z nich swoich sił postanowiła spróbować Sara James. Młoda gwiazda pojawiła się na castingu w Los Angeles, gdzie, jak można wnioskować po zamieszczonych w sieci zdjęciach, zachwyciła swoim głosem. To wielki krok w stronę międzynarodowej kariery utalentowanej wokalistki. Z niecierpliwością wyczekujemy jej występu!

Co ciekawe, zwiastun 17. edycji programu był dostępny w sieci od 20 maja.

Sonda
Czy Sara James wygra Mam Talent?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze