Sara James w amerykańskim Mam Talent

i

Autor: Instagram/sara_james_music Sara James w amerykańskim Mam Talent

Sara James w amerykańskim Mam Talent! Wokalistka stawia na ŚWIATOWĄ karierę

2022-05-30 15:53

To dopiero news! Sara James oficjalnie ogłosiła, że zobaczymy ją w najnowszym sezonie amerykańskiego Mam Talent. Nastoletnia wokalistka postanowiła zawalczyć o marzenia i poleciała do Los Angeles, gdzie wzięła udział w castingach do programu. Tym samym gwiazda zrobiła wielki krok w stronę międzynarodowej kariery.

Sara James w amerykańskim Mam Talent - ta informacja zelektryzowała wszystkich fanów wokalistki. Nie jest tajemnicą, że zwyciężczyni 4. edycji The Voice Kids to jedno z największych objawień muzycznych ostatnich lat. Już podczas przesłuchań do formatu jurorzy i widzowie wiedzieli, że mają do czynienia z przyszłą gwiazdą polskiej sceny muzycznej. O tym, że Sara James ma szansę na zrobienie kariery międzynarodowej przekonaliśmy się ponownie w listopadzie 2021 roku, gdy wywalczyła drugie miejsce w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Teraz przed Sarą kolejne wielkie, jeśli nawet nie największe wyzwanie. Za pośrednictwem mediów społecznościowych piosenkarka ogłosiła, że jakiś czas temu poleciała do Los Angeles, by wziąć udział w przesłuchaniach do amerykańskiej wersji programu Mam Talent. Odcinek z występem wokalistki zostanie wyemitowany niebawem!

WIELKA zagraniczna gwiazda śledzi Sarę James! Ten duet rozniósłby scenę

Sonda
Czy Sara James wygra Mam Talent?

Sara James w amerykańskim Mam Talent

Sara James ani na moment nie zwalnia tempa. Wokalistka regularnie wydaje nowe piosenki, a już niebawem zobaczymy ją w amerykańskiej wersji programu Mam Talent. Wokalistka nigdy nie ukrywała, że mierzy wysoko, a jej największym marzeniem jest występowanie na światowych scenach. Udział w formacie z pewnością może jej pomóc w jego spełnieniu. Co ciekawe, fani odkryli, że popularna na całym świecie artystka Rosalia zaobserwowała Sarę na Instagramie. Wróżycie jej światowy sukces? Bo my tak!

Kayah szczerze o Viki Gabor i Sarze James. Jesteśmy świadkami narodzin legend!