Sara James oddała na WOŚP coś cennego. Ten piękny gest poruszy wiele osób

2022-01-30 13:37
Sara James oddała na WOŚP coś cennego. Ten gest poruszy wiele osób
Autor: ESKA.pl / Universal Music Poland Sara James oddała na WOŚP coś cennego. Ten gest poruszy wiele osób

Sara James wywołuje muzyczne emocje, ale zachęca również do pomagania innym. Artystka zdecydowała się przekazać na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy coś, co jest dla niej bardzo symboliczne. Co to takiego? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

  1. Sara James - aukcja WOŚP 2022

Sara James w krótkim czasie oczarowała polskich, ale i zagranicznych słuchaczy. Swoim głosem, dojrzałością, umiejętnością świetnego śpiewania w języku angielskim, ale przede wszystkim wokalnym talentem na skalę światową. Bez większego pokładania nadziei można wierzyć, że mamy do czynienia z wielką gwiazdą muzyczną na lata. Nikt nigdy nie wątpił również w dobre serce reprezentantki Polski na Eurowizji Junior. Młoda artystka okazała je biorąc udział w internetowej licytacji, która odbywa się w ramach 30. edycji. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wykonawczyni hitu Somebody zdecydowała się przekazać coś dla niej bardzo ważnego. 

Krystian Ochman - piosenka River 2022: kiedy PREMIERA i o czym jest utwór na Eurowizję?

Sonda
WOŚP 2022 - czy wesprzesz zbiórkę?
Sara James o Eurowizji Junior 2021. Nie pojechała po to, by wygrać!

Sara James - aukcja WOŚP 2022

Sara James na WOŚP 2022 przekazała wyjątkową suknię projektu Renaty Potrzeby z Leszna. Dokładnie jest to ta sama kreacja, w której wokalistka wystąpiła reprezentując Polskę na Eurowizji Junior w Paryżu. Uszyta jest z miękkiego tiulu. Neonowy róż i ciemna fuksja dają unikatowy odcień. Jest zdobiona ręcznie robionymi kwiatami w odcieniach różu, fuksji,  fioletu oraz bieli. Dodatkowo naszyte są kryształy Swarovskiego w tych samych odcieniach. Suknia Sary James jeszcze jest do wylicytowania. 20 stycznia 2022, czyli na 11 dni przed końcem zbiórki, ktoś chce zapłacić za nią ponad 4 tysiące złotych.

Sara James oddała na WOŚP coś cennego. Ten gest poruszy wiele osób
Autor: screen ze strony internetowej: https://allegro.pl/oferta/suknia-sara-james-final-eurowizji-renata-potrzeba-11706565250 Sara James oddała na WOŚP coś cennego. Ten gest poruszy wiele osób

Dobrym sercem wykazała się również Viki Gabor, która w ramach 30. edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przekazała do licytacji Platynowy Bilet. Umożliwia on pojawienie sie na koncercie, pobyt na backstage'u, ale również zaśpiewanie z artystką utworu Ramię w ramię. Licytacja Viki Gabor to również hit tegorocznej zbiórki. Finał WOŚP już 30 stycznia 2022. Tego szczególnego dnia na ulicach polskich miast pojawią się wolontariusze, którzy zbiorą pieniądze pod hasłem Przejrzyj na oczy. Zbiórka będzie prowadzona pod kątem okulistyki dziecięcej. 

Licytacje WOŚP 2022 - najciekawsze aukcje. Co można wylicytować?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze