Sara James o Eurowizji Junior, presji, konkurencji i piosence Somebody [WYWIAD]

2021-09-28 12:26
Sara James o Eurowizji Junior, presji, konkurencji i piosence Somebody [WYWIAD]
Autor: Sara James / ESKA.pl Sara James o Eurowizji Junior, presji, konkurencji i piosence Somebody [WYWIAD]

Sara James pojawiła się w naszym ESKOWYM studiu chwilę po tym, gdy otrzymała bilet uprawniający do reprezentowania Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji. Artystka czuje presję przed swoim występem na scenie w Paryżu? O czym jest piosenka Somebody? Jak wyglądały kulisy preselekcji do Eurowizji Junior? Przekonajcie się oglądając wywiad już teraz - na ESKA.pl!

Sara James jedzie na Eurowizję Junior 2021! Zwyciężczyni czwartej edycji The Voice Kids wygrała krajowe eliminacje i uzyskała bilet umożliwiający reprezentowanie Polski podczas 19. Konkursu Piosenki Eurowizji, który odbędzie się w przepięknym Paryżu. 13-letnia wokalistka tuż po swoim życiowym sukcesie gościła w naszym ESKOWYM studio i opowiedziała o swojej piosence, którą ma zamiar zdobyć serca słuchaczy w Europie. Ujawniła również kulisy polskich preselekcji, a także zdradziła szczegóły związane z chęcią reprezentowania naszego kraju. Wywiad z Sarą James możecie zobaczyć poniżej. 

Sara James - wywiad z reprezentantką Polski na Eurowizję Junior 2021!

Sara James - Eurowizja Junior i piosenka Somebody

Sara James z piosenką Somebody będzie reprezentować Polskę w tegorocznej edycji Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, który odbędzie się w Paryżu. O wyborze decydowało jury specjalnego wydania Szansy na sukces oraz telewidzowie. Sara James, zgodnie z zasadami finału, w odcinku Szansy na sukces, wykonała dwie piosenki: My Heart Will Go On z repertuaru Celine Dion oraz premierową kompozycję przygotowaną specjalnie z myślą o Eurowizji Junior, Somebody.

Kiedy jest Eurowizja Junior 2021? Data może zaskoczyć fanów konkursu

Wygrała zdobywając maksymalną liczbę punktów, zarówno ze strony telewidzów, jak i jury. Autorami utworu są m.in. Patryk Kumór i Dominik Buczkowski, którzy napisali utwory Anyone I Want To Be oraz Superhero, to właśnie z tymi singlami Roksana Węgiel i Viki Gabor triumfowały na Eurowizji Junior w 2018 i 2019 roku. Po ogłoszeniu wyników Sara nie kryła radości ze zwycięstwa. Podkreślała, że wykorzysta te kilka miesięcy, by jak najlepiej przygotować się do występu i by godnie reprezentować nasz kraj podczas finału Konkursu 19.12 w Paryżu. Podkreślmy, że Polska już dwukrotnie wygrała JESC, to będzie zatem szansa na zdobyciu tego tytułu już po raz trzeci.

Sonda
Sara Egwu-James ma szansę wygrać Eurowizję Junior 2021?
Najnowsze