Sara James boi się, że nie powtórzy sukcesu Viki i Roxie? Mamy komentarz!

2021-10-07 9:22
Sara James boi się, że nie powtórzy sukcesu Viki i Roxie? Mamy komentarz!
Autor: ESKA.pl / single cover art Moonlight, Sony Music Poland Sara James boi się, że nie powtórzy sukcesu Viki i Roxie? Mamy komentarz!

Sara James reprezentantką Polski na Eurowizji Junior 2021, to spełnienie marzeń wielu fanów tego wydarzenia. Te same osoby trzymają kciuki, że młoda wokalistka powtórzy sukces swoich starszych koleżanek, czyli Roxie Wegiel i Viki Gabor. To właśnie jedyne do tej pory zwyciężczynie popularnego konkursu. Czy Sara James czuje presję? Jak ocenia swoje szanse? Przekonajcie się oglądając wywiad już teraz.

Sara James odlicza dni do największego wydarzenia w swoim życiu, czyli występu na wielkiej scenie w Paryżu, podczas 19. Konkursu Piosenki Eurowizji. Młoda wokalistka otrzymała bilet uprawniający do reprezentowania naszego kraju w tym prestiżowym wydarzeniu wygrywając krajowe eliminacje, które odbyły się w Szansie na Sukces. Wiele osób oczekuje, że Polska na Eurowizji Junior 2021 powtórzy sukces z 2018 i 2019 roku. Wówczas cieszyliśmy się ze zwycięstwa kolejno rok po roku, Roxie Węgiel i Viki Gabor. Sara stoi przed ogromnym wyzwaniem, ale czy czuje presję? W rozmowie z ESKA.pl, zdradziła, jakie emocje jej towarzyszą. Przekonajcie się sami oglądając wywiad poniżej. 

Sara James - wywiad z reprezentantką Polski na Eurowizję Junior 2021!

Sara James - presja przed Eurowizją Junior 2021

Sara James czuje presję internautów, którzy chcą, żeby reprezentantka Polski powtórzyła sukces sprzed dwóch i trzech lat? Sama podchodzi do tego z chłodną głową, ale obiecała, że da z siebie wszystko, by wypaść jak najlepiej! 

Eurowizja Junior 2021 - DATA, MIEJSCE. Kiedy i gdzie następna Eurowizja Junior?

Postaram się dać z siebie wszystko i zaśpiewać jak najlepiej, czy uda się wygrać? To zobaczymy. Trzymajcie kciuki!

Sara James, zgodnie z zasadami finału, w odcinku Szansy na sukces, wykonała dwie piosenki: My Heart Will Go On z repertuaru Celine Dion oraz premierową kompozycję przygotowaną specjalnie z myślą o Eurowizji Junior: Somebody. Wygrała zdobywając maksymalną liczbę punktów, zarówno ze strony telewidzów, jak i jury. Autorami utworu są m.in. Patryk Kumór i Dominik Buczkowski, którzy napisali utwory Anyone I Want To Be oraz Superhero, to właśnie z tymi singlami Roksana Węgiel i Viki Gabor triumfowały na Eurowizji Junior w 2018 i 2019 roku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze