Sara Egwu-James zachwycała już od najmłodszych lat! To zdjęcie to najsłodsze co zobaczysz

Sara Egwu-James w finale The Voice Kids 4! Jej głos podbija świat
Autor: Natasza Młudzik / TVP Sara Egwu-James w finale The Voice Kids 4! Jej głos podbija świat

Sara Egwu-James zachwycała już od najmłodszych lat! 12-letnia zwyciężczyni najnowszej edycji The Voice Kids 4 jakiś czas temu opublikowała na swoim profilu na Instagramie przeurocze zdjęcie ze sobą w roli głównej. Fotografią rozczuliła nawet Alicję Szemplińską, która postanowiła zostawić pod postem swój komentarz.

Sara Egwu-James zachwycała świat już od najmłodszych lat. Odkąd utalentowana dziewczyna została zwyciężczynią czwartej edycji The Voice Kids, ludzie nie przestają o niej mówić. Rozpoznawalność i sława zapukała do jej drzwi nagle i z pełnym rozmachem zmieniła jej życie o 180 stopni, dlatego też nie dziwne, że większość osób chce znać o niej każdy szczegół, najchętniej taki, który opisuje jej życie przed wielką muzyczną karierą. Sara Egwu-James bardzo lubi media społecznościowe i jest na nich bardzo aktywna. 12-latka spędza dość dużo wolnego czasu na swoim koncie na Instagramie, na którym buduje swój wirtualny wizerunek. Sara pokazuje tam wiele momentów związanych z jej pracą nad głosem, pasją oraz nauką.

Dziewczynka już od najmłodszych lat fascynuje się śpiewem. Mając raptem 6 lat wzięła udział w Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych w Szczecinku, który wygrała bez większego wysiłku. Sara Egwu-James jest bardzo utalentowanym i przepięknym zdjęciem. Była niezwykle czarująca i pocieszna już jako kilkuletnie dziecko i właśnie w takim wieku uwieczniła tę chwilę na swoim Instagramie. 

Sara Egwu-James - Instagram 

Sara Egwu-James na Instagramie kryje się pod internetowym pseudonimem Saraejej. Jej profil obserwuje ponad 100 tysięcy użytkowników, a sama wokalistka jest na nim codziennie aktywna. Jakiś czas temu, piosenkarka umieściła przesłodkie zdjęcie, na którym ma raptem kilka lat. Fotografia jest na tyle przesłodka, że skomentować ją postanowiła nawet sama Alicja Szemplińska. - Too cute to handle. - napisała. 

Sara Egwu-James - jak wyglądała jej droga do zwycięstwa?
Najnowsze