Sara Egwu-James - kim jest zwyciężczyni The Voice Kids 4? Tak wyglądała jej droga finału

2021-04-18 13:59 Ewelina Kulasza
Sara Egwu-James w The Voice Kids 4 - kim jest uczestniczka? Jej głos wywołuje ciarki!
Autor: Jan Bogacz / Natasza Młudzik / TVP Sara Egwu-James w The Voice Kids 4 - kim jest uczestniczka? Jej głos wywołuje ciarki!

Kim jest zwycięzca czwartej edycji The Voice Kids? To oczywiście Sara Egwu-James, która od samego początku programu skradła serce widzów przed telewizorami, jak i trenerów - Cleo, Dawida Kwiatkowskiego, a także Tomsona i Barona. W artykule poniżej macie okazję poznać Sarę, a także zobaczyć jej muzyczną drogę i walkę o zwycięstwo.

The Voice Kids 4 - FINAŁ był bardzo fascynujący. Podczas ostatniego odcinka muzycznego show, na scenie pojawili się wyjątkowi goście - Rafał Brzozowski, Sylwia Grzeszczak, a także Mateusz Golicki. Nie można zapomnieć również o sympatycznych trenerach z czerwonych foteli, a także o utalentowanych finalistach. O nagrodę główną, jaką jest: tytuł Najlepszego Głosu w Polsce, możliwość nagrania singla razem z wytwórnią Universal Music Poland, a także nagrodę pieniężną w wysokości 50 000 złotych, walczyli - Tatiana Kopala, Olek Klembalski i Sara Egwu-James. Zwycięzca mógł być tylko jeden i została nim Sara Egwu-James. To właśnie ona od samego początku oczarowała trenerów, jak i publiczność zgromadzoną przed ekranami telewizorów. Choć z pewnością przy każdym występie towarzyszył jej stres, to dziś może być już spokojna, bo stała się kolejną zwyciężczynią polskiej edycji The Voice Kids.

Teraz na Sarę Egwu-James czeka wielka kariera i dalsze łapanie marzeń całymi garściami. W wideo zamieszczonym w tym artykule, możecie zobaczyć, jaką drogę musiała przebyć, aby znaleźć się tu, gdzie jest teraz. My jesteśmy zachwyceni, a Wy?

Sara Egwu-James - jak wyglądała jej droga do zwycięstwa?
Najnowsze