Sara Egwu-James śpiewa hit Beyoncé. Jest dobra także w szybkich piosenkach?

2021-09-23 15:12
Sara Egwu-James
Autor: Youtube.com/ adoramus2012

Sara Egwu-James to jedno z największych muzycznych odkryć tego roku. Jej niesamowity głos sprawił, że zaczęto ją nazywać polską Whitney Houston. W różnych programach telewizyjnych mogliśmy ją usłyszeć w wielu przepięknych balladach. Ostatnio pojawiło się jednak nagranie, na którym wykonała taneczny hit Beyoncé. Dała radę?

Sara Egwu-James śpiewa hit Beyoncé. Jest dobra także w szybkich piosenkach? Sara Egwu-James to zwyciężczyni ostatniej edycji programu The Voice Kids. Wielu Polaków jest zachwyconych jej głosem i uważa, że jest w niej ogromny potencjał na międzynarodowy sukces. W odcinkach The Voice Kids oraz na wielu koncertach organizowanych przez Telewizję Polską mieliśmy okazję zobaczyć Sarę Egwu-Jamesw wykonującą przeróżne ballady. Zaśpiewała między innymi hity Celine Dion, Demi Lovato czy Whitney Houston. Niektórzy zadają sobie jednak pytanie - czy dziewczynka brzmi równie dobrze w szybkich piosenkach? Wiadomo, że łatwiej pokazać skalę swojego głosu w wolnych utworach. Czy w szybkim także brzmi tak dobrze? Na YouTube można znaleźć nagranie, na którym Sara śpiewa i tańczy Crazy In Love z repertuaru Beyoncé.

Sara Egwu-James - jak wyglądała jej droga do zwycięstwa?

Sara Egwu-James śpiewa Crazy In Love

Sara Egwu-James w wykonaniu piosenki Beyoncé i tym razem nie jest to ballada! Na jednym z koncertów zwyciężczyni The Voice Kids zaśpiewała piosenkę Crazy In Love. Co więcej, wykonała małą choreografię. Czy dała radę? Oceńcie sami oglądając nagranie, które znajduje się niżej.

Sara Egwu James - wiek, pochodzenie, rodzina, Instagram

Młoda wokalistka zwróciła uwagę Polaków nie tylko swoim pięknym głosem, ale także egzotycznym wyglądem i ciekawym nazwiskiem. Jak się okazuje, Sara Egwu-James pochodzi z Ośna Lubuskiego. Jej ojciec pochodzi z Nigerii, stąd też zagraniczne nazwisko. Nastolatka ma 12 lat. Na Instagramie i TikToku można ją znaleźć pod nazwą saraejej.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze