Sara Egwu-James podobna do Seleny Gomez?! Jej nowy image mówi sam za siebie!

2021-05-19 11:29
Sara Egwu-James i Selena Gomez
Autor: Natasza Młudzik/TVP, FaceToFace/REPORTER/EastNews

Sara Egwu-James ma dopiero 12 lat, a już wie o niej cała Polska, a nawet ludzie na świecie. Wygrała The Voice Kids i z pewnością będzie przez długi czas będzie o niej głośno. Teraz zachwyciła wszystkich swoją metamorfozą i co ciekawe, internauci porównują ją nawet do Seleny Gomez. Musicie zobaczyć jej nowe fotki!

Sara Egwu-James to bez dwóch zdań odkrycie 2021 roku. Zgłosiła się na casting do czwartej odsłony The Voice Kids i krok po kroku szła do finału. Od momentu, gdy pojawiła się na scenie podczas Przesłuchań w Ciemno oczarowała nie tylko trenerów, ale także widzów przed telewizorami. Następnie pod skrzydłami Tomsona i Barona doszła do finału i oczywiście wygrała edycję muzycznego show dla dzieci. Sara wygrała nie tylko program i pieniądze na rozwijanie muzycznego talentu, ale także spełniała swoje marzenia. Dziś jest jedną z popularniejszych nastolatek w naszym kraju i bez dwóch zdań ma przed sobą świetlaną przyszłość.

Sara Egwu-James dzięki The Voice Kids zyskała rozpoznawalność, a jej media społecznościowe zostały zaobserwowane przez rzeszę fanów. Jej konto na Instagramie śledzi obecnie ponad 113 tys. followersów i jesteśmy pewni, że ta liczba będzie rosła z dnia na dzień. Co ciekawe, nastolatka pochwaliła się właśnie na Instagramie, swoją nową metamorfozą. Wygląda jak Selena Gomez?

Sara Egwu-James - jak wyglądała jej droga do zwycięstwa?

Sara Egwu-James - metamorfoza

Sara Egwu-James, czyli polska mini wersja Whitney Houston, zmieniła się i już nie wygląda tak jak wcześniej! Teraz internauci porównują ją do amerykańskiej piosenkarki Seleny Gomez, która w ostatnim czasie również przeszła metamorfozę. Sara natomiast zdecydowała się na proste włosy, a także jaśniejsze pasemka, wpadające w odcień blond. Internauci tęsknią jednak za jej loczkami, a oprócz porównań do Seleny, znalazły się również te do Tiny Turner, Izabelli Krzan, a nawet Lexy Chaplin.

- Przypominasz mi tą fryzurą i stylówką Tine Turner 

- Ślicznie jest ale kocham jednak twoje loczki

- Myślałam że to Lexy 😂 ale pięknaa😍 ale only loczki ❤️

- Przez chwilę myślalam, że to Selena Gomez😮🔥

Poniżej możecie zobaczyć nowy look Sary Egwu-James. Jak wam się podoba w takim wydaniu?

Najnowsze