Sara Egwu-James

i

Autor: Youtube.com/Bądźmy Razem TVP

Sara Egwu-James na Eurowizji Junior 2021? Zagraniczni internauci reagują. Już wróżą Polsce zwycięstwo!

2021-09-26 12:30

Sara Egwu-James to jedna z trzech finalistek specjalnej edycji programu Szansa na sukces, w którym wybierany jest reprezentant Polski na Eurowizję Junior 2021. Sara zdobyła miejsce w finale po wygranej trzeciego odcinka. Odbiło się to echem nie tylko w Polsce, ale także wśród zagranicznych fanów konkursu. Czy boją się utalentowanej nastolatki?

Sara Egwu-James wygrała już The Voice Kids 4. Wielu Polaków jest zachwyconych jej głosem i uważa, że jest w niej ogromny potencjał na międzynarodowy sukces. Wiele osób od bardzo dawna twierdzi, że powinna reprezentować Polskę na Eurowizji Junior 2021. Wiadomo już, że jest to możliwe. W tym roku polski reprezentant zostanie wybrany w Szansie na sukces. Za nami już trzeci odcinek, w którym wygrała właśnie Sara Egwu-James. Większość osób nie ma wątpliwości, że na pewno wygra preselekcje i pojedzie do Paryża. Wątpliwości nie mają także zagraniczni fani Eurowizji. Niektórzy już typują Sarę jako główną faworytkę do wygrania Eurowizji Junior 2021. Nie każdemu to się jednak podoba, ponieważ wiele osób ma już dość sukcesów Polski! Co piszą na forach?

Eurowizja 2021. Zwycięzca Konkursu Piosenki Eurowizji

Sara Egwu-James - co piszą o niej zagraniczni internauci?

"Naprawdę Polska wygra trzeci raz w ciągu trzech lat", "już czuję ten hit, który jej dadzą", "ma twarz zwyciężczyni Eurowizji Junior", "Kraków 2022", "obawiam się, że z tą dziewczynką jest pozamiatane" - to tylko niektóre komentarze, które można przeczytać na eurowizyjnych forach internetowych. Najpierw Sara musi jednak wygrać Szansę na sukces, a jeśli pojedzie na konkurs, jej wynik będzie zależał od piosenki i występu. Czy faktycznie wygra? Być może przekonamy się o tym wkrótce.

Eurowizja Junior 2021 - kiedy i gdzie?

Eurowizja Junior 2021 w tym roku odbędzie się nieco później niż zwykle. Jako termin konkursu wyznaczono dopiero 19 grudnia. Gala została przesunięta z listopada na grudzień z powodów epidemiologicznych. Konkurs odbędzie się we Francji, w paryskiej sali koncertowej La Seine Musicale.