Sara Chmiel i Gromee z MOCNYM przesłaniem. Poruszyli ważny temat

2022-01-14 15:08
Sara Chmiel i Gromee z MOCNYM przesłaniem. Poruszyli ważny temat
Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy Sara Chmiel i Gromee z MOCNYM przesłaniem. Poruszyli ważny temat

Za szczęście, za zdrowie, za miłość - śpiewa i wznosi toast Sara Chmiel! Artystka postanowiła odświeżyć i tchnąć jeszcze więcej energii w singiel zespołu Łzy, którego jest wokalistką. Wszystko to z pomocą swojego męża, Gromeego!

Sara Chmiel i Gromee wydali pierwszy wspólny utwór i warto ten moment, ten dzień zapamiętać. Jedno z najpopularniejszych w muzyce małżeństw zdecydowało się tchnąć drugie życie w utwór, który oryginalnie znalazł się na płycie Miłość w Czasach Samotności zespołu Łzy. Jednocześnie wspólnie poruszyli ważny temat, jakim niewątpliwie jest przemijanie. Artyści wspólnie przekonują, że trzeba pamiętać o dobrych rzeczach, a także w pełni korzystać z życia. 

Sara Chmiel-Gromala - dzieci, wiek, Mam Talent, wzrost, ślub, piosenki, mąż. Kim jest?

Krystian Ochman skromnie o debiutanckim albumie i szczerze o Eurowizji!

Sara Chmiel x Gromee - piosenka 2022

Za szczęście, za zdrowie, za miłość - wnosi muzyczny toast Sara Chmiel we współpracy z Gromee. Premiera utworu miała miejsce 14 stycznia 2022 wraz z przejmującym teledyskiem. Tym samym marzenie fanów o tej współpracy właśnie się spełniło. Wiele wskazuje na to, że jest to również początek nowej, muzycznej drogi, którą kroczyć będzie Sara Chmiel-Gromala. Odliczanie do solowej płyty właśnie się rozpoczęło. 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze