Sara Chmiel i Gromee z MOCNYM przesłaniem. Poruszyli ważny temat

2022-01-14 15:08
Sara Chmiel i Gromee z MOCNYM przesłaniem. Poruszyli ważny temat
Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy Sara Chmiel i Gromee z MOCNYM przesłaniem. Poruszyli ważny temat

Za szczęście, za zdrowie, za miłość - śpiewa i wznosi toast Sara Chmiel! Artystka postanowiła odświeżyć i tchnąć jeszcze więcej energii w singiel zespołu Łzy, którego jest wokalistką. Wszystko to z pomocą swojego męża, Gromeego!

Sara Chmiel i Gromee wydali pierwszy wspólny utwór i warto ten moment, ten dzień zapamiętać. Jedno z najpopularniejszych w muzyce małżeństw zdecydowało się tchnąć drugie życie w utwór, który oryginalnie znalazł się na płycie Miłość w Czasach Samotności zespołu Łzy. Jednocześnie wspólnie poruszyli ważny temat, jakim niewątpliwie jest przemijanie. Artyści wspólnie przekonują, że trzeba pamiętać o dobrych rzeczach, a także w pełni korzystać z życia. 

Sara Chmiel-Gromala - dzieci, wiek, Mam Talent, wzrost, ślub, piosenki, mąż. Kim jest?

Krystian Ochman skromnie o debiutanckim albumie i szczerze o Eurowizji!

Sara Chmiel x Gromee - piosenka 2022

Za szczęście, za zdrowie, za miłość - wnosi muzyczny toast Sara Chmiel we współpracy z Gromee. Premiera utworu miała miejsce 14 stycznia 2022 wraz z przejmującym teledyskiem. Tym samym marzenie fanów o tej współpracy właśnie się spełniło. Wiele wskazuje na to, że jest to również początek nowej, muzycznej drogi, którą kroczyć będzie Sara Chmiel-Gromala. Odliczanie do solowej płyty właśnie się rozpoczęło. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze