Sara Chmiel-Gromala - dzieci, wiek, Mam Talent, wzrost, ślub, piosenki, mąż. Kim jest?

2021-12-17 10:04
Sara Chmiel-Gromala - dzieci, wiek, Mam Talent, wzrost, ślub, piosenki, mąż. Kim jest?
Autor: Wojciech Strozyk/REPORTER / EAST NEWS Sara Chmiel-Gromala - dzieci, wiek, Mam Talent, wzrost, ślub, piosenki, mąż. Kim jest?

Sara Chmiel-Gromala imponuje głosem i umiejętnością pisania pięknych tekstów. Wokalistka zespołu Łzy wydała kilka utworów, które cieszyły się ogromną popularnością w stacjach radiowych i w internecie. Kim jest Sara Chmiel-Gromala? Co trzeba o niej wiedzieć? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

  1. Sara Chmiel-Gromala - kim jest?
  2. Sara Chmiel-Gromala - dzieci
  3. Sara Chmiel-Gromala - wiek
  4. Sara Chmiel-Gromala - Mam Talent
  5. Sara Chmiel-Gromala - wzrost
  6. Sara Chmiel-Gromala - ślub
  7. Sara Chmiel-Gromala - piosenki
  8. Sara Chmiel-Gromala - mąż 

Sara Chmiel-Gromala - dzieci, wiek, Mam Talent, wzrost, ślub, piosenki, mąż, to najczęściej wpisywane frazy przez internautów. Wiele osób jest ciekawych, kim jest Sara Chmiel-Gromala. Kto to jest? Śpiewa od najmłodszych lat, ale z prawdziwym wyzwaniem zmierzyła się zostając oficjalną wokalistką zespołu Łzy. Przede wszystkim jednak, Sara Chmiel to młoda, utalentowana, piękna mama i żona najpopularniejszego polskiego DJ-a. Jej mężem jest Andrzej Gromala, którego bardziej znacie jako Gromee. Wspólnie często spędzają sporo czasu w studio nagraniowym i tworzą utwory dla innych artystów, ale również dla siebie.

GROMEE - kim jest? Żona, wzrost, wiek, dziecko, koncerty, biografia, płyta, hity, ciekawostki

Jesper Jenset usiadł na krześle i zagrał wielkie hity! Ten występ w Domowym Graniu rozbił bank!

Sara Chmiel-Gromala - kim jest?

Sara Chmiel-Gromala urodziła się 14 lipca 1991 w Dąbrowie Tarnowskiej. Na co dzień jest wokalistką zespołu Łzy, ale solowo pisze teksty utworów dla znanych wykonawców. Jest absolwentką Szkoły Muzycznej I stopnia im. Krzysztofa Pendereckiego w Dębicy w klasie fortepianu.

Sara Chmiel-Gromala - dzieci

Sara Chmiel-Gromala wspólnie ze swoim mężem, Andrzejem Gromalą wychowuje dwoje dzieci. 28 października 2018 na świat przyszedł syn Franciszek, a 11 października 2020 roku na świecie pojawiła się córka Helena. Sara Chmiel-Gromala i Andrzej Gromala spodziewają się przyjścia na świat trzeciego dziecka.

Sara Chmiel-Gromala - wiek

Ile lat ma Sara Chmiel-Gromala? Żona Gromeego urodziła się 14 lipca 1991 roku, więc w 2021 roku obchodziła 30. urodziny.

Sara Chmiel-Gromala - Mam Talent

Sara Chmiel-Gromala brała udział w trzeciej edycji programu Mam Talent na antenie TVN.

Sara Chmiel-Gromala - wzrost

Ile wzrostu ma Sara Chmiel-Gromala? Ma około 175 centymetrów wzrostu.

Sara Chmiel-Gromala - ślub

Sara Chmiel-Gromala wyszła za producenta muzycznego Andrzeja Gromee'ego Gromalę. Tajny ślub odbył się 7 kwietnia 2018.

Sara Chmiel-Gromala - piosenki

Sara Chmiel-Gromala była wokalistką zespołu Mocha, a niedługo później została liderką zespołu Łzy po tym, gdy z tej funkcji zrezygnowała Ania Wyszkoni. Sara Chmiel-Gromala napisała m.in. utwór I'll Be Standing, Ali Tracz na Eurowizję Junior 2020. 

Sara Chmiel-Gromala - mąż 

Mąż Sary Chmiel-Gromali to Andrzej Gromala, czyli doceniany w różnych zakątkach świata, polski producent znany bardziej jako Gromee. Wspólnie tworzą, komponują, piszą teksty utworów i dzielą się pomysłami z innymi artystami.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze