Sanah zaśpiewała z fanką na ulicy! Była oczarowana jej talentem

2022-08-06 19:43
Sanah
Autor: materiały prasowe//TikTok/@annakosciuszko1

O takiej chwili marzy chyba każdy fan. Jedna z wielbicielek Sanah spotkała ją po koncercie i poprosiła o wspólne zaśpiewania utworu Cząstka z debiutanckiej EP-ki 'ja na imię niewidzialna mam'. Najpopularniejsza artystka muzyczna w Polsce była zachwycona jej talentem. 'Śliczna jesteś i ślicznie śpiewasz' - skomplementowała. Musicie to zobaczyć.

Zaledwie kilka dni temu Sanah powróciła na scenę. Artystka dała już kilka koncertów w ramach odbywającej się tego lata serii Letnie Brzmienia. Po jednym z show artystka została zaczepiona przez grupkę fanów, którzy z ogromnym uporem wyczekiwali jej wyjścia, by zdobyć wymarzone autografy, móc z nią porozmawiać czy zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Wielbicielka Sanah o imieniu Anna miała jeszcze inny plan. Gdy dziewczyna stanęła twarzą w twarz z Sanah, poprosiła ją o wspólne zaśpiewanie wielkiego hitu Cząstka, który promował debiutanckie wydawnictwo piosenkarki z 2019 roku 'ja na imię niewidzialna mam'. Już pierwsze sekundy mocno zachwyciły artystkę. Sanah nie szczędziła fance komplementów, podobnie jak internauci, którzy natrafili na zamieszczone na TikToku wideo. 

Sanah zaliczyła wpadkę na scenie. Jej reakcja? Bezcenna

Sanah o płycie Uczta, spotkaniach z fanami i nowej piosence z Dawidem Podsiadło

Sanah zaśpiewała z fanką

Wspólne występy gwiazd z fanami nierzadko przechodzą do historii. O tym wykonaniu też zrobiło się głośno. Fanka Sanah, która czekała na nią za kulisami jednego z koncertów, zachęciła artystkę do zaśpiewania jej wielkiego hitu, a nagraniem pochwaliła się na TikToku. Piosenkarka była zachwycona zarówno jej urodą, ale przede wszystkim talentem muzycznym.

Jak czyściutko! Śliczna jesteś i ślicznie śpiewasz - mówiła zachwycona.

Tego dnia i tych słów Ania na pewno nigdy nie zapomni.

Sonda
Lubisz piosenki Sanah?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze