Sanah zaliczyła wpadkę na scenie. Jej reakcja? Bezcenna

2022-08-03 15:08
Sanah
Autor: MAREK ZIELINSKI / SUPER EXPRESS

Po kilkutygodniowej przerwie od koncertowania Sanah powróciła na scenę. Jej nowe show znacznie odbiega od tego, co zaprezentowała w ramach Uczta Tour. Fani piosenkarki mogą nie tylko usłyszeć największe hity z jej repertuaru, ale również interesujące covery. Przy śpiewaniu piosenki Taylor Swift artystka zaliczyła małą wpadkę.

Koncerty Sanah zawsze przyciągają prawdziwe tłumy. Nie inaczej jest w przypadku zaplanowanych na to lato koncertów plenerowych. Po zakończeniu trasy Uczta wokalistka udała się na zasłużony, aczkolwiek krótki odpoczynek. Zaledwie po kilku tygodniach od finałowego show w Warszawie, w trakcie którego u jej boku zaprezentowali się między innymi Vito Bambino, Daria Zawiałow oraz Igor Herbut, gwiazda polskiej sceny muzycznej powróciła na scenę. Tym razem wielbiciele, którzy zdecydowali się na zakup wejściówek, mogą podziwiać Sanah w zupełnie innej odsłonie. Sporym zaskoczeniem dla wszystkich jest bez wątpienia setlista. Piosenką rozpoczynająca koncerty jest doskonale znany wszystkim utwór przewodni z serialu Na dobre i na złe. To jednak nie koniec niespodzianek. Podczas letniej trasy Sanah śpiewa też hit Taylor Swift. 

Sanah pożegnała się z fanami. Zrobiła to w WIELKIM stylu!

Sanah o płycie Uczta, spotkaniach z fanami i nowej piosence z Dawidem Podsiadło

Sanah zaliczyła wpadkę

Sanah nigdy nie ukrywała, że jest wielką fanką twórczości Taylor Swift. Artysta przyznała nawet, że piosenka etc. była inspirowana wielkim hitem artystki Wildest Dreams z 2014 roku. Przy okazji układania setlisty letnich koncertów polska wokalistka sięgnęła jednak po inny utwór z płyty 1989, a mianowicie po Shake It Off. Sanah wykonuje singiel na trasie, a niedawno zaliczyła z nim drobną wpadkę. Gwiazda za szybko zaczęła recytować mówioną kwestię z hitu. Jej reakcja była bezcenna!

Sonda
Wybieracie się na koncert sanah?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze